Najlepszy wygląd Coachelli (i najbardziej łzawiący)

Właśnie skończył swój pierwszy weekend na Coachelli od dwóch lat i miał na sobie główne show… cóż, wygląda jak kombinezon zrobiony ze starych kapsli do mleka.

Ten Harry Styles dla ciebie, przegrany idiota to jego sposób na robienie. A po dwóch latach odwołań i kontrowersji dobrze jest, że przerywa zupełnie nowe wydarzenie na najbardziej eleganckie wydarzenie w kalendarzu post-Covid.

125 000 biesiadników bez masek przybywa do Indio w Kalifornii i Empire Polo Club, aby cieszyć się Trzy dni słońca, muzyki i żadnych ograniczeń ani wytycznych CovidTo tak, jakby ostatnie dwa lata nigdy się nie wydarzyły. błogosławić.

Harry Styles uderza w swój pierwszy festiwal Coachella od dwóch lat w kostiumie zrobionym ze starych kapsli do mleka (niezupełnie)

Kevin Mazur

Harry Styles uderza w swój pierwszy festiwal Coachella od dwóch lat w kostiumie zrobionym ze starych kapsli do mleka (niezupełnie)

Jeśli nie jesteś w kalifornijskim raju przyjemności, nie martw się, oto niektóre z najlepszych i najdziwniejszych stylizacji z Twojego pierwszego weekendu na Coachelli od 2019 roku:

Czytaj więcej:
* Oto pełny skład Coachella 2022: Kanye West, Billie Eilish, Harry Styles, Lil Baby, Megan Thee Stallion i nie tylko
* Coachella Music Festival podobno został przełożony na 2022 r.
* W 2020 r. nie będzie Coachelli i Stagecoach ze względu na Covid-19

Dobry

Niektórzy ludzie są umieszczani na tej ziemi, aby szerzyć miłość, inni, aby rozpowszechniać szaleństwo, a niektórzy, jak aktor i najlepsza profesjonalna fryzura Vanessy Hudgens, robią jedno i drugie. Niech Bóg cię błogosławi i strzeże, i ubierz żakiet, Nicei.

Dosłownie nigdy w życiu nie byłam w stanie ubrać się na biało, a tutaj Alessandra Ambrosio ubrana jest nie tylko na biało, ale też na biało w misce na kurz, zamaskowanej jako festiwal muzyczny. Jak to zrobić? Co to za niemożliwie wyglądająca magia?

Vanessa Morgan z Riverdale nosiła haftowany motyl i nie mogę tego znieść. Mam na myśli to, że wyglądają bosko i każdy powinien nosić wysadzane koralikami motyle przez cały czas. (Również spójrz na innego absolwenta Riverdale, Lil Reinhart cień do powiek brokat. doskonałość.)

Dziwne, ale też dobre

Gwiazda Euphoria, Chloe Cherry, również reprezentowała surowy klimat lat 90., z tym eklektycznym hołdem dla rave’owej kultury z przeszłości. Czy to tylko ja, czy ten wygląd ma odrobinę Tank Girl, aby dodać kryjówkę z lat 90.?

Szczerze mówiąc, nie wiem, co się tutaj dzieje, ale vlogerka Amanda Steele wydaje się być całkiem zadowolona z wyników i nie mogę winić wibracji emo, jakie daje ten wygląd. Ale mam pytania: czy jej spódnica jest zrobiona z trampek? Czy jej rękawy w górnej części ciała rozwiną się w funkcjonalne skrzydła, które pozwolą jej uniknąć niezręcznych rozmów, które mogą pojawić się za kulisami?

Czuję, że zajęcia Youtubera Remi Cruz mogły być o krok za daleko? Ale też lubię to, jak kule są na ścianie. Jeśli chcesz wiedzieć, kto nie przejmuje się zbytnio tym, co myślisz, zawsze sprawi to, że kobieta będzie nosić tenisówki na platformie i rozmawiać mniej niż błękitny, prawda?

i podwójny dżins

W tym roku pojawiły się co najmniej dwie podwójne dżinsowe niebieskie kleszcze. Filipińsko-amerykański wpływowy influencerka Bretman Rock kręcił luźnymi dieslami, podczas gdy inna influencerka i blogerka modowa Veronica Ferraro całkowicie przeszła do lat 90. swoim dwuczęściowym Bejazzled.

READ  Książę Karol ostrzegł przed powrotem Meghan Markle, mówiąc Brytyjczykom, że „nigdy jej nie wybaczą”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top