Najnowsze przypadki COVID-19, zgony w Ohio, Kentucky, Indiana

Najnowsze dane: wariant Delta napędzający falę COVID-19 w Ohio, Kentucky, Indiana


Przypadki COVID-19 ponownie rosną w Ohio, Kentucky i Indianie, napędzane przez wariant delta. Oto najnowsze statystyki, aktualizowane codziennie przez departament zdrowia każdego stanu. OHIO (dane z soboty, 21 sierpnia) Nowe przypadki: 3 452 Przypadki ogółem: 1 178 792 nowe potwierdzone zgony w stanie: 0 nowych zgonów, łącznie 20 689* * Stan aktualizuje obecnie tylko zgony po przetworzeniu aktów zgonu, zwykle dwa razy w tygodniu. KENTUCKY (dane z piątku, 20 sierpnia) Nowe przypadki: 3869 przypadków ogółem: 534 430 potwierdzone nowe zgony: 6 nowych zgonów, 7517 łączny wskaźnik pozytywnych wyników na poziomie 12,8% *Zgłoszenia przypadków COVID-19 dane od poniedziałku do piątku 16:45, dane na dzień Piątek, 20 sierpnia) Nowe przypadki: 4120 ogółem przypadków: 817149 potwierdzone nowe zgony: 14 nowych zgonów, łącznie 13797 *raporty stanowe dane dotyczące COVID-19 Poniedziałek – piątek 12:00 Dane dotyczące szczepionki COVID-19: + Gdzie mogę się zarejestrować w celu uzyskania COVID- 19 Szczepionka + Poznaj fakty na temat szczepień: Odpowiedzi na pytania dotyczące szczepień Najczęściej zadawane pytania: Gdzie mogę znaleźć informacje dotyczące COVID-19 dotyczące konkretnego stanu? Strona Kentucky | Czy maski lub osłony twarzy są wymagane w Ohio, Kentucky lub Indianie? W większości miejsc maski nie są już wymagane w Ohio, Kentucky i Indianie. Ale nie pozbywaj się teraz swojej maski. Firmy mogą narzucać własne wymagania. Gubernator Kentucky Andy Beshear powiedział, że maski są nadal wymagane w transporcie publicznym, szkołach, placówkach opieki długoterminowej i innych miejscach służących „najbardziej wrażliwym”. Co to znaczy być „w pełni odpornym”? , osoby są uważane za w pełni zaszczepione dwa tygodnie po drugiej dawce w serii dwudawkowej, takiej jak szczepionki Pfizer lub Moderna, lub dwa tygodnie po szczepieniu jednodawkowym, takim jak szczepionka Janssen firmy Johnson & Johnson. Jeśli nie spełnisz tych wymagań, niezależnie od wieku, nie zostaniesz w pełni zaszczepiony. Te plastikowe nośniki zapewnią bezpieczeństwo Twojej karcie szczepień COVID-19 | Przechowuj swoją kartę szczepionek COVID-19 w schludnym opakowaniu Nie jestem restauracją. Zajęcia na świeżym powietrzu: Najbezpieczniejsze: chodzić, biegać, jeździć na wózku inwalidzkim lub jeździć na rowerze na świeżym powietrzu z członkami rodziny. Weź udział w małym spotkaniu na świeżym powietrzu z w pełni zaszczepioną rodziną i przyjaciółmi. Nosząc maski, weź udział w małym spotkaniu na świeżym powietrzu z osobami w pełni zaszczepionymi i niezaszczepionymi, szczególnie w obszarach o dużej transmisji na duże wysokości. Ruchliwe wydarzenie plenerowe, takie jak pokaz na żywo, parada lub wydarzenie sportowe. Zajęcia w pomieszczeniach: Mniej bezpieczne: Podczas noszenia masek odwiedź fryzjera lub fryzjera, idź do niezatłoczonego centrum handlowego lub muzeum lub weź udział w małym wewnętrznym zgromadzeniu w pełni zaszczepionych i niezaszczepionych osób z wielu gospodarstw domowych. Ćwiczenia intensywne.

READ  Naukowcy znajdują skamielinę „gigantycznego” pająka dinozaura w Australii

Przypadki COVID-19 ponownie rosną w Ohio, Kentucky i Indianie, napędzane przez wariant delta.

Oto najnowsze statystyki, aktualizowane codziennie przez departament zdrowia każdego stanu.

Ohio (dane z soboty, 21 sierpnia)

 • nowe przypadki: 3,452
 • Wszystkie przypadki: 1 178 792
 • Nowe potwierdzone zgony w stanie: 0 nowych zgonów, łącznie 20 689 *

*Stan aktualizuje teraz zgony dopiero po przetworzeniu aktów zgonu, zwykle dwa razy w tygodniu.

Kentucky (dane na piątek 20 sierpnia)

 • nowe przypadki: 3869
 • Wszystkie przypadki: 53430
 • Nowe potwierdzone zgony– 6 nowych zgonów, w sumie 7517
 • 12,8% wskaźnik pozytywności

* Kraj publikuje dane dotyczące COVID-19 od poniedziałku do piątku o 16:45.

Indiana (dane na piątek 20 sierpnia)

 • nowe przypadki: 4120
 • Wszystkie przypadki: 817149
 • Nowe potwierdzone zgony14 nowych zgonów, łącznie 13 797

* Raporty krajowe dotyczące COVID-19 od poniedziałku do piątku o godz.


Dane dotyczące szczepionki COVID-19:

+ Gdzie mogę zarejestrować się po szczepionkę COVID-19??

+ Poznaj fakty dotyczące szczepionek: odpowiedzi na pytania dotyczące szczepionek

Często Zadawane Pytania:

Gdzie mogę znaleźć informacje o przypadku COVID-19?
Strona w Ohio
| Strona Kentucky | Strona w Indianie

Czy w Ohio, Kentucky lub w Indianie wymagane są okrycia twarzy lub maski?
W większości miejsc maski nie są już wymagane w Ohio, Kentucky i Indianie. Ale nie pozbywaj się teraz swojej maski. Firmy mogą narzucać własne wymagania. W Kentucky maski są nadal wymagane w transporcie publicznym, szkołach, placówkach opieki długoterminowej i innych miejscach, które służą „najbardziej wrażliwym”, powiedział gubernator Andy Beshear.

Co oznacza „pełne szczepienie”?
Według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom ludzie są uważani za w pełni zaszczepionych dwa tygodnie po drugiej dawce w serii dwudawkowej, takiej jak szczepionki Pfizer lub Moderna, lub dwa tygodnie po szczepieniu jednodawkowym, takim jak Johnson & Szczepionka Johnsona Janssena. Jeśli nie spełniasz tych wymagań, niezależnie od wieku, nie jesteś w pełni kanibalizowany.

READ  NASA Perseverance Rover pomaga naukowcom w wykrywaniu wolniejszych dźwiękowych podróży na Marsie

Te plastikowe nośniki zapewnią bezpieczeństwo Twojej karcie szczepień COVID-19 | Przechowuj swoją kartę szczepionki COVID-19 w schludnej kopercie

Nie jestem restauracją. W jakich działaniach powinienem, a w jakich nie powinienem uczestniczyć?

zajęcia na świeżym powietrzu:

 • Najbezpieczniej: chodź, biegaj, jeździj na wózku inwalidzkim lub jeździj na rowerze na świeżym powietrzu z członkami rodziny. Weź udział w małym spotkaniu na świeżym powietrzu z w pełni zaszczepioną rodziną i przyjaciółmi. Nosząc maski, weź udział w małym spotkaniu na świeżym powietrzu z osobami w pełni zaszczepionymi i niezaszczepionymi, szczególnie w obszarach o wysokiej lub wysokiej częstości występowania.
 • Mniej bezpieczne: Zakryj się, zjedz obiad w restauracji na świeżym powietrzu z przyjaciółmi z kilku rodzin.
 • Mniej bezpieczne: będąc w przebraniu, weź udział w zatłoczonej imprezie plenerowej, takiej jak pokaz na żywo, pokaz lub wydarzenie sportowe.

Zajęcia w budynku:

 • Mniej bezpieczne: podczas noszenia masek odwiedź zakład fryzjerski lub fryzjerski, udaj się do niezatłoczonego, wewnętrznego centrum handlowego lub muzeum i weź udział w małym wewnętrznym zgromadzeniu w pełni zaszczepionych i nieszczepionych osób z wielu gospodarstw domowych.
 • Najmniej bezpieczne: nosząc maski, idź do kina, weź udział w pełnym nabożeństwie, śpiewaj w chórze, jedz w restauracji lub barze i weź udział w intensywnych zajęciach ćwiczeń w pomieszczeniach.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *