Najwyżej opłacani aktorzy 2023 roku według „Forbesa”: top lista Margot Robbie i Adama Sandlera

Najwyżej opłacani aktorzy 2023 roku według „Forbesa”: top lista Margot Robbie i Adama Sandlera

Ryan Gosling jako Ken i Margot Robbie jako Barbie. Zdjęcia/Warner Bros.Zdjęcia

Według danych Barbie, Margot Robbie, została najlepiej zarabiającą aktorką 2023 roku Forbesaroczną listę i ogólnie drugim najlepiej opłacanym aktorem.

Według… Gwiazdy Barbie, Margot Robbie i Ryan Gosling, należą do najlepiej zarabiających aktorów w 2023 roku. Forbesa„Roczna lista.

Australijska aktorka Robbie (33 l.) jest najmłodszą o dekadę na liście i drugą co do wielkości zarabiającą, zarabiając 59 milionów dolarów (96 milionów dolarów nowozelandzkich) w ciągu roku.

Wyreżyserowana przez Gretę Gerwig komedia oparta na kultowej lalce Mattel zarobiła na całym świecie 1,4 miliarda dolarów (2,2 miliarda dolarów).

Robbie grała Barbie i była producentem hitu stworzonego przez jej firmę producencką LuckyChap, która stała także za hitowym mrocznym thrillerem. Saltburn.

Kanadyjski aktor Gosling (43 l.), który wystąpił u boku Robbiego w roli Kane’a, zajął czwarte miejsce na liście obok Matta Damona, a obaj zarobili 43 miliony dolarów (70 milionów dolarów).

Adam Sandler pozuje dla mediów do filmu „Kosmonauta” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Zdjęcie/AP

Najlepiej zarabiającym był Adam Sandler, który zebrał 73 miliony dolarów (118 milionów dolarów) po sukcesie swojego filmu Netflix z 2023 roku. Tajemnica morderstwa 2 I jego tournée komediowe.

Gwiazda „Przyjaciół” Jennifer Aniston, która występuje razem z Sandlerem w komedii, zajęła szóste miejsce z dochodami w wysokości 42 milionów dolarów (68 milionów dolarów) i była jedną z dwóch kobiet, które znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Denzel Washington, który zagrał w trzeciej części filmu Równ Imtiaz w 2023 r. zajął 10. pozycję i jest jedynym aktorem innej rasy niż biały, który osiągnął ten ranking.

Zarobił 24 miliony dolarów (39 milionów dolarów) i jest najstarszą gwiazdą filmową, która pojawiła się na liście.

Tom Cruise najpóźniej dostał pieniądze Niewykonalna misja film, który w 2023 roku zarobił 45 milionów dolarów (73 miliony dolarów), zajmując trzecie miejsce.

To zdjęcie opublikowane przez Apple TV+ przedstawia Lily Gladstone i Leonardo DiCaprio w scenie z filmu "Zabójcy Księżycowego Kwiatu".  (Melinda Sue Gordon/Apple TV+ przez AP)
To zdjęcie opublikowane przez Apple TV+ przedstawia Lily Gladstone i Leonardo DiCaprio w scenie z filmu Killers of the Flower Moon. (Melinda Sue Gordon/Apple TV+ przez AP)

READ  James Weir podsumowuje Married od pierwszego wejrzenia Australia 2022 odcinek 31

Gdzie indziej Leonardo DiCaprio, który zagrał w epopei Martina Scorsese Zabójcy Księżycowego Kwiatuktóry zarobił 41 milionów dolarów (66 milionów dolarów), co plasuje go na siódmym miejscu, obok jedynego angielskiego aktora na liście: Jasona Stathama.

W 2023 roku 56-latek zagra w filmach Szybki X, MiG 2: Trench, Expend4bles I Guya Ritchiego Operacja Szczęście: podstęp wojenny.

Na dziewiątym miejscu z majątkiem wynoszącym 38 milionów dolarów (61 milionów dolarów) znajduje się aktor Ben Affleck, który pełni funkcję dyrektora generalnego prowadzonego przez artystów studia Artists Equity, które założył wraz z Damonem.

W 2023 roku jego film sportowy powietrzektóry wyreżyserował i w którym wystąpił u boku swojego przyjaciela i współpracownika Damona, został wydany.

ForbesaSzacunki są obliczane na podstawie wywiadów, w tym z dealerami i ekspertami branżowymi, a także na podstawie źródeł danych, takich jak IMDB Pro i Polestar.

Magazyn biznesowy podał, że podane liczby przedstawiają dochód podlegający opodatkowaniu za rok kalendarzowy 2023 i obejmują wyłącznie dochody z rozrywki.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *