Namawiał Harry’ego i Meghan, aby trzymali się z dala od koronacji króla Karola

Namawiał Harry’ego i Meghan, aby trzymali się z dala od koronacji króla Karola

Książę i księżna Sussex zostali poinformowani, aby nie uczestniczyli w koronacji króla Karola.

74-letni król objął tron ​​we wrześniu po śmierci swojej matki, królowej Elżbiety, ale zostanie oficjalnie koronowany podczas oficjalnej ceremonii w maju przyszłego roku, ale historycy, politycy i inni eksperci sugerują, że jeśli zostanie najmłodszy syn króla, lepiej byłoby, gdyby książę Harry i jego żona Megan nie uczestniczyli w oficjalnym wydarzeniu. ’, kiedy został wydany w tym tygodniu.

Były przywódca torysów, Iain Duncan Smith, powiedział Mail on Sunday: „Jeśli tak bardzo nienawidzą rodziny królewskiej, dlaczego biorą udział w koronacji?”

Kolega z drużyny Tore, David Mellor, dodał: „Oni nie powinni uczestniczyć w koronacji. Absolutnie nie powinni uczestniczyć.

„Zarabiają pieniądze sprzedając swoje rodziny na rzece. Myślę, że należy jasno powiedzieć, że Brytyjczycy nie chcą ich tam.

„[People] Całkowicie kwalifikowałoby się to do buczenia, gdyby para się pojawiła. Są smutną i beznadziejną parą na swojej obecnej drodze”.

Historyk Lord Andrew Roberts powiedział, że istniał precedens wykluczania pary, jeśli były one postrzegane jako „rozproszenie uwagi”.

Powiedział: „Królowa Karolina nie została zaproszona na koronację Jerzego IV, książę i księżna Windsoru nie mieli odwiedzić Jerzego VI w 1937 roku, a niemieckie relacje Elżbiety II nie zostały zaproszone w 1953 roku, więc jest dla niej wiele precedensów nie zapraszać ludzi, którzy mogliby rozpraszać.” i odwracać uwagę od bycia w centrum uwagi ich wielkiego dnia”.

Były szef ochrony rodziny królewskiej, Dai Davies, ostrzegł, że jeśli Harry i Meghan – mieszkający w Kalifornii ze swoimi dziećmi Archiem (3 lata) i 18-miesięczną Lily (18-miesięczna Lily) – mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Powiedział: „Czuję się z tym bardzo mocno. Nie wiemy, jaka trucizna wyjdzie dalej, ale kiedy pomyślisz o tym, co zostało powiedziane, czy była to półprawda, kłamstwo, czy kpina z rodziny królewskiej, jak ktoś mógł chcieć, żeby cię zaprosił na koronację?

READ  Prognozy kolekcji koronacyjnej Kate Middleton: od koron kwiatowych po ulubionych projektantów

Przedstawianie monarchii i Wspólnoty Narodów jako rasistowskiej jest obrazą Wielkiej Brytanii i Brytyjczyków.

„To również rodzi bardzo poważny problem bezpieczeństwa.

„Fałszywa narracja przedstawiona w tej serii może sprowokować ludzi, którzy koncentrują się na rodzinie królewskiej, do urzeczywistnienia swoich fantazji”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *