NAVTOR otwiera polskie biuro

Anders Holm, CTO, polski Office Manager Jacek Massota i CEO NAVTOR Tor Svanes. (Zdjęcie: NAVTOR)

NAVTOR otworzył nowe biuro w Gdańsku, w Polsce, poświęcone przyspieszeniu rozwoju rozwiązań opartych na chmurze i sztucznej inteligencji oraz dodaniu istniejących sieci programistycznych w Houston, St. Petersburgu i Ćwiczenia w Norwegii.

Dyrektor generalny NAVTOR, Tor Svanes, postrzega ten ruch jako kontynuację ewolucji firmy, ponieważ buduje wizjonerskie portfolio produktów zbudowane na fundamencie wiedzy z zakresu e-nawigacji i inteligentnej wysyłki.

„Naszą wizją zawsze było zapewnienie klientom lepszej wydajności, bezpieczeństwa, przejrzystości i kontroli dzięki naszym innowacjom w e-nawigacji i przekształcenie ich w kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie inteligentnej wysyłki” – powiedział Swans.

Na początku tego roku ogłosiliśmy nasze przybycie na arenę optymalizacji wydajności, kiedy uruchomiliśmy aplikację NavFleet do zarządzania okrętami i kupiliśmy Houston’s Dress Solutions. Dla nas i naszych klientów — obszaru, który dostrzega ogromny potencjał — wykorzystuje nasz unikalny ekosystem cyfrowy, który płynnie łączy statki, wybrzeża i całe firmy, aby uwolnić moc danych i motywować do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Wejście do Polski należy postrzegać w tym kontekście: stworzenie światowej klasy zespołu programistycznego, który dostarcza światowej klasy, zintegrowane i prawdziwie transformujące rozwiązania.

NAVTOR wyznaczył Jacka Masottę, doświadczonego inżyniera oprogramowania morskiego, na kierowanie biurem jako Country Manager. Teraz stworzy zespół programistów w mieście, które łączy talenty cyfrowe z morską tradycją i zrozumieniem.

Dyrektor techniczny NAVTOR Anders Holmes powiedział, że rozwija zarówno zespół dostarczania produktów, jak i technologii, dodając 15 nowych pracowników tylko w zeszłym roku. Mówi, że inwestowanie w Polsce jest częścią starannie skonstruowanej strategii rozwoju: „Chcemy kontrolować własne przeznaczenie i zapewnić klientom innowacje (i korzyści), których nikt inny nie może. Mocno wierzymy, że nasze rozwiązania pozwolą statkom wszędzie wdrażać bardziej ekologiczne rozwiązania. , bezpieczniejsze, bardziej rentowne operacje. Z Jackiem i jego zespołem możemy przyspieszyć rozwój i pomóc naszym klientom wyprzedzić konkurencję.

READ  Wyłącznie: „Polscy fani sprawią, że będzie jeszcze lepiej” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać, aż Polska GB

Polski zespół skupi się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań chmurowych (w oparciu o usługę Microsoft Azure) oraz narzędzi do monitorowania i wspomagania decyzji wspomaganych przez sztuczną inteligencję.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top