New Jersey zgłosiło 1642 przypadki COVID-19 i 16 zgonów. Szybkość transmisji spada i nadal jest niższa od głównej normy.

New Jersey podało w piątek potwierdzenie 1642 innych osób COVID-19 przypadek i 16 więcej potwierdzonych zgonów, ponieważ tempo transmisji w całym stanie nadal spadało poniżej głównego poziomu odniesienia, co wskazuje, że epidemia już się nie rozwija.

Siedmiodniowa średnia nowych potwierdzonych pozytywnych testów w piątek spadła do 1699, o 7% mniej niż w zeszłym tygodniu, choć wciąż o 1% więcej niż miesiąc temu.

Wskaźnik transmisji w New Jersey ponownie spadł o 0,92 w piątek z 0,94 w czwartek i 0,97 w środę. Każdy wskaźnik transmisji większy niż 1 wskazuje, że każdy nowy przypadek prowadzi do więcej niż jednego dodatkowego przypadku i pokazuje występowanie choroby w stanie.

W czwartek wieczorem hospitalizowano 1035 osób z potwierdzonymi lub podejrzewanymi zachorowaniami na koronawirusa, Według danych stanowych. Jest to spadek o 24 pacjentów z poprzedniej nocy. Liczba ta również w większości ustabilizowała się w ciągu ostatniego miesiąca, z niewielkimi wzrostami i spadkami w ciągu tygodni. A 165 pacjentów zostało wypisanych ze szpitala w ciągu 24 godzin poprzedzających czwartkowy wieczór.

Wśród hospitalizowanych 233 Byli na oddziale intensywnej terapii (siedem więcej), 129 na respiratorze (jeden mniej).

Wariant delta nadal dominuje w przypadkach w New Jersey Z prawie wszystkimi przypadkami pobranymi w ciągu czterech tygodni kończących się 11 września.

Okręgi szkół państwowych powiadomiły co najmniej 39 ognisk w szkole, łącznie 219 przypadków, ponad dwukrotnie więcej przypadków zgłoszonych tydzień temu, zgodnie z tablicą rozdzielczą stanu. Obejmują one 37 pozytywnych testów dla nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz 182 dla uczniów.

Epidemie w szkole są definiowane jako trzy lub więcej przypadków zidentyfikowanych przez śledzenie kontaktów, które zostały przekazane między personelem lub uczniami podczas ich pobytu w szkole. Nie obejmuje wszystkich spraw pomiędzy pracownikami a studentami. na przykład, Toms River Schools miał ponad 231 uczniów i 28 nauczycieli, którzy uzyskali pozytywny wynik testu Od początku roku szkolnego stan nie odnotował żadnych ognisk ani przypadków w hrabstwie Ocean.

READ  Najnowsze przypadki COVID-19, zgony w Ohio, Kentucky, Indiana

Wskaźnik pozytywnych testów przeprowadzonych w sobotę, ostatni dostępny dzień, wyniósł 6,04%.

Ponad 5,86 miliona osób mieszkających, pracujących lub studiujących w New Jersey zostało w pełni zaszczepionych od czwartku. Ponad 6,45 miliona osób otrzymało co najmniej jedną dawkę, a 140 000 osób otrzymało trzecią dawkę lub dawki przypominające szczepionki Pfizer.

Wszystkie oprócz jednego z 21 hrabstw New Jersey pozostały „Wysokie” wskaźniki przenoszenia wirusa CoronaWedług amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Klasyfikacja hrabstwa Hudson została w tym tygodniu obniżona do głównej transmisji, ale CDC zaleca, aby ludzie we wszystkich 21 hrabstwach nosili maski w pomieszczeniach publicznych, niezależnie od stanowych wskaźników szczepień.

Zasoby dotyczące wirusa koronowego: Śledzenie map na żywo | wiadomości | Strona główna

New Jersey zgłosiło obecnie 27 443 zgonów ogółem w związku z COVID-19 w ciągu 18 miesięcy – 24 656 potwierdzonych, a 2787 uznanych za prawdopodobne, zgodnie z tablicą rozdzielczą stanu. Liczba możliwych zgonów, które są sprawdzane co tydzień, wzrosła w poniedziałek o 14 zgonów.

New Jersey ma Drugi najwyższy wskaźnik śmiertelności na mieszkańca z powodu wirusa Corona W Stanach Zjednoczonych stan od dawna znajduje się na szczycie listy zgonów na mieszkańca COVID-19, ale ostatnio został przyćmiony przez Mississippi.

Co najmniej 8546 zgonów z powodu COVID-19 w stanie miało miejsce wśród mieszkańców i pracowników domów opieki i innych placówek opieki długoterminowej, zgodnie z Dane kraju.

Aktywne ogniska występują w 156 placówkach, w wyniku 644 aktualnych przypadków wśród mieszkańców i 558 wśród pracowników.

W sumie 9,2 miliona mieszkańców zgłosiło łącznie 1005006 potwierdzonych przypadków z 15,5 miliona testów PCR przeprowadzonych od czasu ogłoszenia pierwszego przypadku 4 marca 2020 r. Stan zgłosił również 151 237 pozytywnych testów antygenowych, które są uważane za prawdopodobne przypadki. .

Według stanu na środę na całym świecie zgłoszono ponad 232,9 miliona pozytywnych przypadków COVID-19, według Uniwersytet Johna HopkinsaZ powodu wirusa zmarło ponad 4,76 miliona ludzi. Stany Zjednoczone zgłosiły najwięcej przypadków (ponad 43,2 miliona) i zgonów (ponad 693 200) niż jakikolwiek inny kraj.

READ  Naukowcy zmierzyli pradawne pole magnetyczne Ziemi na podstawie artefaktów z epoki kamienia

Na całym świecie podano ponad 6,17 miliarda dawek szczepionki.

Nasza prasa potrzebuje Twojego wsparcia. Zarejestruj się już dziś na NJ.com

Matt Arko Dostęp do niego można uzyskać pod adresem [email protected].

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top