Nicola Peltz Beckham daje fanom wgląd w życie małżeńskie

styl życia

Nicola Peltz z ojcem Nelsonem Peltzem. Zdjęcia / Instagram

27-letnia aktorka zabrała się na Instagram, aby podzielić się słodkim zdjęciem swojej i swojego nowego męża, 23-letniego Brooklyna Beatles Beckham, wymieniających pocałunek podczas obchodów żydowskiego święta Paschy w Miami. Podpisała uroczą przystawkę: „Wesołych Świąt” i dodała emoji w kształcie serca.

Nicola opublikowała również zdjęcie swojego nowego męża bez koszuli z podpisem „Życie małżeńskie”. Podczas gdy Nicholas i Brooklyn obchodzili Wielkanoc w Miami, jego rodzina cieszyła się Wielkanocą w Wielkiej Brytanii.

Pan i Pani Peltz Beckham.  Zdjęcia / Instagram
Pan i Pani Peltz Beckham. Zdjęcia / Instagram

Ojciec Bucklina, David, udostępnił zdjęcie, na którym dzieli się marchewką z rodzinnym królikiem i napisał: „Wesołych Świąt Wielkanocnych od Coco Beckham @victoriabeckhambrooklynpeltzbeckhamromeobeckhamcruzbeckham #harperseven”.

Brooklyn i Nicolas niedawno związali się podczas wystawnej ceremonii w rozległej posiadłości rodziny Nicolas w Palm Beach. Podczas przyjęcia David „uronił łzę” podczas emocjonalnego przemówienia o swoim synu i nowej żonie, wspominając również szczególny czas w pierwszych chwilach życia Brooklynu, budzący podziw wszystkich.

Nowożeńcy Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętują Wielkanoc, publikując posty na swojej historii na Instagramie.  Zdjęcia / Instagram
Nowożeńcy Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętują Wielkanoc, publikując posty na swojej historii na Instagramie. Zdjęcia / Instagram

Źródło powiedziało The Sun: „Przemówienie Davida trwało około pięciu minut i wydawało się, że w pewnym momencie uronił łzę. Mówił o tym, kiedy urodził się Brooklyn i jak chce go chronić. Powiedział, że spał na szpitalnej podłodze i zamknął drzwi, bo nie chciał nikogo wpuścić. David dostał gulę w gardle i musiał się zatrzymać i zrobić sobie przerwę, aby odzyskać spokój, ale to była bardzo słodka rozmowa”.

Nicolas Ann Peltz Beckham w sukni ślubnej.  Zdjęcia / Instagram
Nicolas Ann Peltz Beckham w sukni ślubnej. Zdjęcia / Instagram

David podarował także mężowi elektrycznego Jaguara w prezencie ślubnym.

Oszałamiający niebieski samochód został zbudowany na zamówienie. Wnętrze ozdobione jasnym kremem. Technicznie są zaawansowane hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy.

READ  Autor twierdzi, że książę Harry i Meghan mogą powrócić jako „królewscy w niepełnym wymiarze godzin”, gdy Karol będzie królem

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top