„Nie obchodzi mnie moja waga”: Selena Gomez odpowiada krytykom

Selena Gomez bierze udział w 27. dorocznej gali Critics’ Choice Awards w Fairmont Century Plaza 13 marca w Los Angeles w Kalifornii. Zdjęcia/Getty Images

Selena Gomez to nie obchodzi [her] Waga”.

29-letnia gwiazda odpowiedziała na krytyków w mediach społecznościowych, twierdząc, że jest całkowicie zadowolona ze swojego wyglądu i sposobu, w jaki żyje.

„B****, jestem idealna taka, jaka jestem” – powiedziała piękna brunetka w filmie TikTok.

Selena twierdziła, że ​​nie zwraca uwagi na swoją wagę i nie dba o swój wygląd.

Powiedziała: „Staram się być chuda, ale poszłam do Jack in the Box i dostałam cztery tacos, trzy bułki jajeczne, krążki cebulowe i pikantną kanapkę z kurczakiem.

„Ale szczerze mówiąc, nie dbam o moją wagę, ponieważ ludzie i tak jej nie obchodzą. Jesteś za mały, za duży, po prostu ci to nie pasuje”.

Selena – która ma ponad 300 milionów obserwujących na Instagramie – wcześniej wyjaśniła, że ​​jej waga waha się z powodu jej diagnozy tocznia.

Piosenkarka wyjaśniła, jak leki wpływają na jej wagę.

Powiedziała: „Często bujam się z moją wagą”.

„To leki, które muszę brać do końca życia – szczerze mówiąc, zależy to nawet od miesiąca. Tak więc dla mnie naprawdę zauważam, kiedy ludzie zaczynają mnie za to atakować. I tak naprawdę to tylko nasza rzeczywistość. Jestem kapryśna, to zależy od tego, co się dzieje w moim życiu”.

Na początku tego roku Selena przyznała, że ​​jest „podekscytowana” ukończeniem 30. roku życia.

Twórca hitów Lose You to Love Me ma świętować swoje historyczne urodziny 22 lipca, a Selena nie może się doczekać kolejnego rozdziału w swoim życiu.

Wyjaśniła: „Lubię dorosnąć.

„Kiedy byłem młodszy, bałem się tego, a teraz myślałem, że moje życie będzie wyglądało inaczej. Ale teraz mówię:„ Wow, nie tego oczekiwałem wcześniej i nie mógłbym być bardziej podekscytowany. „Przestałem dbać o to, co powinienem. Aby ludzie mogli powiedzieć, i to było świetne”.

READ  Pogoń: Stalker oddaje hołd zawodnikowi Pete'owi Greenowi, który zginął w pożarze domu

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top