Nie żyje raper, który walczył z Eminemem w „8 Mile”.

Nie żyje raper, który walczył z Eminemem w „8 Mile”.

Zmarł Nashawn Breedlove, najbardziej znany ze swojej rapowej sceny bitewnej u boku Eminema w „8 Mile”.

46-letni muzyk, który zyskał sławę wraz z raperem Eminemem w filmie „8 Mile” z 2002 roku, zmarł w niedzielę we śnie w swoim domu w New Jersey – powiedział TMZ członek rodziny. .

Bliscy nie znają jeszcze przyczyny śmierci.

Na 8 Mile zespół Nation as Lotto zasłynął z rapowania „Czuję się źle, muszę zabić tego gościa z „Leave It to Beaver”, wywołując wiwaty publiczności, ale ostatecznie przegrywając pojedynek z B-Rabbitem Eminema.

Przed swoim wielkim sukcesem filmowym Nashon rapował pod pseudonimem OX i pojawił się w 2001 roku na ścieżce dźwiękowej do filmu The Wash with Dr. Dre i Snoop Dogga.

O jego śmierci jako pierwszy poinformował raper Mickey Facts.

Mikey napisał na Instagramie: „Niech spoczywa w pokoju jeden z niewielu menedżerów, który pokonał Eminema… Lotto z 8 Mile. Którego jego przyjaciele z miłością nazywali OX. Będzie nam Ciebie brakować za Twoją determinację i agresywność”.

Inny raper Daylet skomentował: „Pierwszy MC, któremu skradziono zwycięstwo w rapowej bitwie! Rozgryź lotto (sic!)”

Inny raper, Datin, wspomina: „NIEOOOOOO! [broken heart emoji] Poznałem Oakesa, gdy byliśmy nastolatkami. Był w grupie o nazwie Now. Najgorsza grupa menadżerów, jakich spotkałem w swoim pieprzonym życiu.

„Wywalili moją grupę na konkursie pokazowym, ale byli bardzo przyziemni i wspaniali. Oakes się wyróżniał. Bardzo dobry facet. Straciłem z nim kontakt przed 8 milami. Wiązałem z nim duże nadzieje. Przykro mi słyszeć tę wiadomość Życzę mu spokoju. (sic!)”

READ  Kiedy Olivia Munn rapera zrobiła „sztuczkę” Taylor Swift

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *