Niewybaczalne: powolny thriller Sandry Bullock na Netflix jest wart wysiłku

Niewybaczalne (str. 13, 112 min) Reżyseria Nora fingscheidt ****

Jak bardzo zwięźle ujmuje to moja ukochana żona, najnowszą postacią Sandry Bullock jest „La Miss Congeniality”.

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy Ruth Slater, właśnie wyszła z więzienia po odsiedzeniu 20 lat za morderstwo.

Gdy funkcjonariusz ds. zwolnienia warunkowego Vince (Rob Morgan) opowiada jej o Dziesięciu Przykazaniach, aby powstrzymać ją przed powrotem, jej irytacja i zmęczenie światem jest namacalne, zwłaszcza gdy przypomina jej, że istnieje również „nakaz braku kontaktu”, którego musi przestrzegać za pomocą.

Czytaj więcej:
* Titane: niesamowity atak sensoryczny, który jest wyzwaniem i bogatą nagrodą
* Tik, tik… Bum! Emocjonalny musical z lat 90. Lin-Manuela Mirandy na Netflix
* Rose Plays Jolly: elegancki, wolno płonący thriller, który zawiera emocjonalny cios
* In the Cut: Najbardziej kontrowersyjny film Jane Campion jest teraz przesyłany strumieniowo na Netflix
* Ocean’s 8: Dlaczego Sandra Bullock prawie zrezygnowała z aktorstwa z powodu seksizmu w Hollywood

Błagając o jej niezbyt zdrową wspólną rezydencję w Seattle, Ruth ignoruje ofertę Vince’a, by pokłonić się jej miłym słowem w pakowni owoców morza, zapewniając go, że rzeczywiście ma pracę stolarza. Jednak kiedy przychodzisz do pracy, brygadzista zaprzecza jakiejkolwiek wiedzy o takiej umowie o zatrudnienie.

„Czy to był telefon, czy gość, pomiędzy momentem, w którym dostałem pracę, a momentem, w którym jej nie dostałem?” Ona pluje.

Sandra Bullock gra niespokojną Ruth Slater w Niewybaczalnym.

francuska Kimberly

Sandra Bullock gra niespokojną Ruth Slater w Niewybaczalnym.

„Czy jestem winien gdziekolwiek pójdę?” Później wyraziła swoją opinię Vince’owi, ponieważ niechętnie przyjęła jego pomoc.

– Nie, wszędzie jesteś zabójcą gliniarzy, a im szybciej to zaakceptujesz, tym lepiej – powtórzył.

Oparty na trzyczęściowym planie Sally Wainwright z Yorkshire, Suranne Jones, w roli głównej, nagradzany i nominowany w 2009 roku Bafta, brytyjski dramat kryminalny niewybaczalne, debiut mało znanej niemieckiej reżyserki Nory Wengschedt w języku angielskim jest powolnym studium postaci, które przynosi wielką zapłatę.

Jak Steve McQueen 2018 wdowy Adaptacja, ta czerpie korzyści z silnego wyczucia miejsca i miejsca oraz wspaniałej obsady, która obejmuje również Vincenta D’Onofrio, Violę Davis, Aisling Franciosi The Nightingale i Jona Bernthala.

Jednak prawdziwym objawieniem jest tutaj Bullock. Kiedyś „America’s Sweetheart”, dzięki serii filmów akcji i romantycznych komedii w połowie lat 90., wykonała świetną robotę, odkrywając się na nowo jako poważna i dramatyczna aktorka w ostatnich czasach, niezależnie od tego, czy podejmowała fikcyjne ryzyko w lubi powaga I budka dla ptakówlub bardziej realistyczne kryzysy, jak w tym przypadku.

Nie jesteśmy do końca pewni motywów Ruth ani stanu jej umysłu, mówi nam, a to jest rzecz, która cię przyciąga i sprawia, że ​​inwestujesz w wyniki finansowe.

francuska Kimberly

Nie jesteśmy do końca pewni motywów Ruth ani stanu jej umysłu, mówi nam, a to jest rzecz, która cię przyciąga i sprawia, że ​​inwestujesz w wyniki finansowe.

Gdy Ruth stara się żyć dalej, Ruth poszukuje również zamknięcia i pokoju z wydarzeniem, które zmieniło jej życie, podczas gdy inni postrzegają jej powrót jako okazję do zemsty.

Powiedz nam w poszarpany, intymny sposób, z przewodnikami fachowo podanymi publiczności, że nie jesteśmy do końca pewni motywów Ruth ani jej stanu umysłu, czegoś, co cię wciąga i zapewnia, że ​​zainwestujesz w wyniki finansowe.

nieprzebaczalny Jest to opowieść, w której na początku wszystko wydaje się czarno-białe, ale podziały stopniowo zanikają, gdy uczymy się i spędzamy więcej czasu z bohaterami.

Rama i sprytne rozcięcie między przeszłością a teraźniejszością ogromnie pomagają tej powieści, ale to Bullock sprawia, że ​​przejmujesz się — nawet jeśli nie grasz Miss Agent.

Teraz pokazywane w wybranych kinach. nieprzebaczalny Pojawi się na Netflix 10 grudnia.

READ  Mówi się, że William Shatner poleciał w kosmos rakietą Jeff Bezos Blue Origin

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top