„Niewyobrażalny żal”: emocjonalna wiadomość od żony Taylora Hawkinsa do fanów Foo Fighters

Perkusista Foo Fighters doświadczył „bólu w klatce piersiowej” podczas nagłego wypadku medycznego w pokoju hotelowym. Wideo / NZ Herald

Allison Hawkins, żona zmarłego perkusisty Foo Fighters Taylora Hawkinsa, wygłosiła swoje pierwsze publiczne oświadczenie od jego śmierci w wieku 50 lat.

Alison Opublikowano na Instagramie Dzisiejszego ranka z podpisem: „Moje szczere podziękowania i uznanie kieruję do globalnej społeczności Foo Fighters i fanów Taylora za wylew miłości, którą każdy z was okazał naszemu ukochanemu Taylorowi.

„Twoja dobroć była nieocenioną pociechą dla mnie i mojej rodziny w tym czasie niewyobrażalnego smutku”.

Alison, która dzieliła z perkusistą trójkę dzieci, również podziękowała fanom za ich kluczową rolę w życiu jej zmarłego męża i za inspirowanie go, by zawsze starał się wysilać z każdego występu na żywo.

Taylor Hawkins, Annabelle Hawkins i Alison Hawkins biorą udział w premierze Studio 666 w Los Angeles.  Zdjęcia / Getty Images
Taylor Hawkins, Annabelle Hawkins i Alison Hawkins biorą udział w premierze Studio 666 w Los Angeles. Zdjęcia / Getty Images

„Jako żona Taylora i w imieniu naszych dzieci, chciałabym podzielić się z wami, jak wiele dla niego znaczyłaś i jak bardzo był oddany, by 'zdejmować skarpetki’ podczas każdego występu”.

Taylor miał zaszczyt być częścią Foo Fighters i cenić swoją wymarzoną rolę w zespole w każdej minucie swoich 25 lat spędzonych z nimi. Uważaliśmy każdego członka zespołu i poszerzony zespół Foo Fighters za naszą rodzinę. „

Alison zakończyła swój post obietnicą dla fanów, że „kochający duch i głęboka miłość do muzyki” Foo Fighters będzie kontynuowana „poprzez współpracę, którą cieszył się z innymi muzykami oraz katalog piosenek, do których się przyczynił i które stworzył”.

„W celu uczczenia jego życia, teraz od nas wszystkich, którzy tak bardzo go kochaliśmy, zależy uhonorowanie spuścizny Taylora i muzyki, którą nam dał. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłość i współczucie. Taylor kochał was wszystkich i my też was kochamy ”.

Ten post jest następstwem wcześniejszego ogłoszenia rodziny Hawkins, że Foo Fighters będą grać Dwa prywatne koncerty później tego roku.

Taylor Hawkins z Foo Fighters.  Zdjęcia/Getty Images
Taylor Hawkins z Foo Fighters. Zdjęcia/Getty Images

READ  Szczenię królowej Elżbiety Dordże umiera w wieku pięciu lat | 1 aktualności

Post na oficjalnym Instagramie Foo Fighters mówi, że wydarzenie jest poświęcone naszemu „drogiemu przyjacielowi, koledze z zespołu, ukochanemu bratu”.

Pierwszy koncert rozpocznie się 3 września na londyńskim stadionie Wembley, a drugi zaplanowano na 27 września w Kia Forum w Los Angeles.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top