Nobl9 otwiera biuro w Bosnas w Polsce

Bosnan, Polska- (Commercial Wire) -13 października 2021–

Nobl9, firma zajmująca się platformą niezawodności oprogramowania, ogłosiła dziś uroczyste otwarcie swojego poznańskiego biura w Polsce, w którym do firmy dołączyło 40 nowych inżynierów.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en/

(Zdjęcie: Business Wire)

Polski przedsiębiorca Marcin Kurk założył Nobl9 w 2019 roku. Po tym, jak Google nabył swoją poprzednią firmę, Arbiter, Coorg zobaczył na własne oczy potęgę dostępu do wiarygodności Google i celów poziomu usług (SLO). Współzałożyciel Coorg i Nobel 9, Brian Singer, przedstawili Google swoją wizję tego, jak te podejścia do wierności można dostosować do kluczowych przypadków aplikacji korporacyjnych — dzisiaj Nob 9 jest pierwszą platformą SLO stworzoną dla zespołów i inżynierów wierności witryny.

Według Badanie Tech Crunch Europejskich Miast 2021Polska staje się ważnym europejskim ekosystemem technologicznym po rekordowym poziomie inwestycji i wzrostu w ostatnich latach. Jeden krok Raport Dealroom, „Polska od dawna znana jest jako zbiór najlepszych talentów deweloperskich – największy w Europie Środkowo-Wschodniej z liczbą 401 tys., ustępując jedynie Rumunii (139 tys.).”

„Cieszymy się, że mamy biuro w Bosnolu i witamy zespół Nobl9 wśród najzdolniejszych talentów inżynierskich w Polsce” – powiedział Kurg, dyrektor generalny Nobl9. Otwarcie naszego nowego biura na tyle, na ile było to możliwe, miało sens, ponieważ korzenie Nobl9 w Polsce i wielu naszych nowych pracowników wywodzi się z najlepszych lokalnych uczelni, takich jak Politechnika Bośnia i Uniwersytet im. Adama Michewicza. Dowód talentu. „

O Nobl9

Nobl9, firma zajmująca się platformą niezawodności oprogramowania, jest zaangażowana w szlachetny cel, jakim jest zaufane oprogramowanie. Założona przez Mersina Gurka i Briana Singera firma Google nabyła firmę Orbitera, pomagając programistom Nobl9, trenerom DevOps i inżynierom niezawodności w szybkim dostarczaniu niezawodnych funkcji dzięki celom poziomu usług ograniczonym oprogramowaniem oraz integrowaniu śledzenia i innych dzienników oraz danych z wskaźnikami KPI użytkowników. Firma jest wspierana przez Battery Ventures, CRV, Bonfire, Harmony, Resolve i Sorensen i ma siedzibę w Bostonie z grupą dystrybucyjną. Więcej nobl9.com Oraz w bezpłatnej bibliotece zasobów Nobl9.

READ  Siły Zbrojne RP wymieniają Konfederację Przemysłu do obrazowania nanosatelitów

Zobacz oryginalną wersję businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en/

Komunikacja: komunikacja medialna

Święty Hollenbeck

Wspólny PR

650.919.4204

[email protected]

Słowo kluczowe: Polska Europa

Przemysłowe słowo kluczowe: Technologia oprogramowania Internet

Źródło: Nobl9

Copyright Commercial Wire 2021.

Pub: 13.10.2021 02:00 / DYSK: 13.10.2021 02:02

http://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en

Copyright Commercial Wire 2021.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top