Nowe wytyczne dotyczące kwarantanny w Kalifornii dotyczące kwarantanny są bardziej rygorystyczne niż wytyczne CDC — termin

Amerykańskie Centra Kontroli Chorób w poniedziałek skróciły swoje Zalecana izolacja i kwarantanna rolna Wytyczne dla Amerykanów, którzy zaciągają się lub są narażeni Koronawirus choroba-19 od 10 do pięciu dni. Ten krok został skierowany Szybka gotówka Od wielu ekspertów, którzy kwestionowali uzasadnienie decyzji.

„Nie sądzę, aby nastąpiła jakakolwiek znacząca zmiana w nauce, która uzasadniałaby zmianę wytycznych” – powiedział. Powiedział Lawrence Justin, dyrektor Centrum Współpracy WHO ds. Krajowego i Globalnego Prawa Zdrowotnego. Jego zdaniem poradnictwo „ma więcej wspólnego z funkcją społeczną niż z nauką”.

Jedną z największych krytyki było to, że do negatywnych wymagań testowych należy dodać skrócenie wymagań dotyczących izolacji i kwarantanny. Dziś, Kalifornia Zrobił to właśnie ze swoimi zaktualizowanymi wytycznymi.

Wytyczne stanowego dyrektora zdrowia publicznego, Thomasa Aragona, w większości są zgodne z nowymi Center for Disease Control zalecenia, ale zawiera „dodatkowe zalecenia dotyczące testowania w celu wyjścia z izolacji, kwarantanny i ulepszonych środków ukrywania”.

Ramy kalifornijskie stanowią, że „lokalne władze zdrowotne mogą być bardziej restrykcyjne” i pozwalają mieszkańcom, którzy otrzymali dawki przypominające „nie muszą zostać w domu, ale muszą wykonać test w piątym dniu”.

Nowe wytyczne Golden State dodają, że wszystkie osoby zakażone wirusem Covid mogą zakończyć izolację po piątym dniu, jeśli objawy nie wystąpią (lub ustąpią), a test antygenu pobrany w dniu piątym lub później jest ujemny. Stwierdza również, że osoby nieszczepione – lub osoby, które zostały zaszczepione, ale nie otrzymały dawki przypominającej – które zostały narażone na Covid „powinny pozostać w domu przez co najmniej pięć dni, a także przejść badanie antygenowe w dniu piątym”.

Rama zachęca do podniesienia jakości maski ze względu na przepuszczalność i dyfuzyjność Omikrona. Mówi: „Wszystkie osoby powinny poprawić dopasowanie maski i filtrację, najlepiej poprzez użycie maski chirurgicznej lub respiratora”.

READ  Nowo odkryta kometa Leonard przelatuje obok Ziemi podczas jedynego w życiu wydarzenia: oto jak ją zobaczyć

Dziś dyrektor ds. zdrowia publicznego hrabstwa Los Angeles wskazał, że hrabstwo będzie zgodne z wytycznymi stanowymi.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top