Nowy członek The Wiggles Jon Pearce z przeszłością w reality TV

Wiggles wkrótce pojawi się na scenie, gdy kultowa grupa dzieci będzie coraz bardziej zróżnicowana kulturowo. Wideo / Wibracje

The Wiggles ogłosiło w weekend czterech nowych członków zespołu, co jest wielkim ukłonem w stronę różnorodności i równości płci, a jeden z debiutantów ma uderzająco znajomą twarz.

30-letni John Pearce po raz pierwszy zasłynął w australijskiej trupie tanecznej Justice Crew, a jeśli byłeś nastolatkiem w 2010 roku, nie ma wątpliwości, że wpadłeś w histerię.

Całkowicie męska grupa wkroczyła na scenę po wygraniu australijskiego programu Mam Talent w tamtym roku, a innowacyjne układy tancerzy w serialu stały się główną atrakcją telewizyjną tygodnia.

Justice Crew szybko się rozwinął dzięki grupie muzycznej, która wypuściła serię kiełbasek (w tym między innymi Boom Boom i Que Sera), za którą nominowano ich do ośmiu nagród ARIA Awards.

Justice Crew zasłynął w 2010 roku australijskim show Got Talent.  Załączone zdjęcie
Justice Crew zasłynął w 2010 roku australijskim show Got Talent. Załączone zdjęcie

Przejdź do 2021, a Pearce jest teraz poruszający się w kolorze magenta.

Artysta, który pochodzi z Australii/Filipinów, został wczoraj ogłoszony jednym z czterech nowych członków Wiggles, co stanowi wielką zmianę dla sympatycznej grupy dzieci.

Nowi członkowie dołączą do istniejącego składu Anthony’ego, Simona, Emmy i Lachy i wprowadzą nowy serial, Fruit Salad TV, poświęcony wszystkim Australijczykom bez względu na rasę, wiek czy płeć.

John Pearce w Wojowniku Ninja.  Załączone zdjęcie
John Pearce w Wojowniku Ninja. Załączone zdjęcie

Po osiągnięciu światowego sukcesu z Justice Crew, koncertując z takimi osobami jak Janet Jackson i One Direction, Pierce, którego bliźniak Lenny również był w zespole, zaprezentował swoje stroje fitness w pierwszym sezonie Ninja Warrior na Channel 9 w 2017 roku.

Koszulka bez koszulki Pierce’a szybko stała się ulubieńcem fanów, ale niestety nie wyszła poza swój pierwszy bieg.

W oświadczeniu The Wiggles powiedział, że John, który pracuje również jako trener osobisty w Sydney, „wniesie swoją miłość do siły i ćwiczeń” do nowej serii Wiggles, której premiera odbędzie się 4 września na kanale The Wiggles na YouTube.

READ  Król Karol łamie tradycję, aby przekazać „ważną” ukrytą wiadomość.

„Gra Wiggles została stworzona w czasie, gdy koncentrowano się na koncepcjach edukacji wczesnego dzieciństwa” – powiedział we wczorajszym oświadczeniu Blue Wiggle Anthony Field.

„W miarę ewolucji społeczeństwa zaakceptowaliśmy potrzebę różnorodności i integracji oraz chcemy, aby dzieci na całym świecie widziały swoje odbicie na ekranie.

Jon w Wojowniku Ninja.  Załączone zdjęcie
Jon w Wojowniku Ninja. Załączone zdjęcie

„Bardzo ważne jest, aby The Wiggles nadal ewoluowało wraz z naszą społecznością. Jest to pierwszy krok w kierunku kształtowania The Wiggles w ciągu najbliższych 30 lat, prowadząc nas w kierunku, który naprawdę reprezentuje naszą społeczność i służy jej bardziej holistycznie.

Jon Pearce, członek Team Justice, jest teraz Violet Wobble.  Załączone zdjęcie
Jon Pearce, członek Team Justice, jest teraz Violet Wobble. Załączone zdjęcie

„Jesteśmy podekscytowani kolejnym rozdziałem w historii The Wiggles, który zaczyna się od Fruit Salad TV i kontynuuje z naszymi innymi treściami i programami na żywo”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *