Nowy konkurent o najtańszy tytuł pojazdu elektrycznego

Ora Good Cat prawie na pewno przybędzie do Nowej Zelandii, prawdopodobnie przed końcem roku.

dostarczony

Ora Good Cat prawie na pewno przybędzie do Nowej Zelandii, prawdopodobnie przed końcem roku.

Lokalny szef Great Wall Motors potwierdził, że sub-marki Ora i Tank już przyjeżdżają do Nowej Zelandii.

Rozmawiając z Automatyczna rozmowaOczekuje się, że obie marki pojawią się tutaj najpóźniej na początku 2023 r., powiedział Todd Groves.

Dokładne modele, które otrzymujemy, wciąż nie są znane, a Groves przytacza „wyzwania związane z niedoborem surowców do akumulatorów oraz dostawcami walczącymi o zaspokojenie rosnącego popytu i kosztów akumulatorów od producentów”.

DAMIEN O’CARROLL / DOSTARCZONE ZDJĘCIA

Oto naszych pięciu faworytów z 2021 Shanghai Auto Show.

Potwierdzono elektryczny właz Good Catjednak z cokram aura Nagle pojawił się niedawno jako nowy dealer w Christchurch, część Cockram Motor Group.

Czytaj więcej:
* Czy w Nowej Zelandii dostaniemy Ora Good Cat?
* Fajna oferta zbiorników GWM staje się globalna
* Subaru Hybrid w Nowej Zelandii

Z zewnątrz dostępne są dwie opcje akumulatorów, pakiet litowo-jonowy fosforanowy o pojemności 48 kWh i większa potrójna jednostka litowo-jonowa o pojemności 63 kWh. Zasięg oceniany jest na 336 km dla akumulatora 48 kWh lub 420 km dla pakietu 63 kWh.

Minimalistyczne wnętrze nawiązuje do minimalistycznego wyglądu Good Cat.

dostarczony

Minimalistyczne wnętrze nawiązuje do minimalistycznego wyglądu Good Cat.

Wykrycie ustawienia silnika jest nieco trudne, ponieważ modele chińskie i tajskie mają silnik elektryczny 105 kW / 210, podczas gdy modele europejskie i chińskie z najwyższej półki uzyskują najmocniejsze 126 kW / 250 Nm.

Nowa strona internetowa Cockram Ora pokazuje Good Cat w felgach standardowych i GT, które mają niefunkcjonalne wloty narożne, tylny spoiler, dwukolorowe wnętrze, kontrastowy wygląd zewnętrzny i ładniejsze koła. Nie podano żadnych lokalnych szczegółów. Zainteresowani mogą jednak zgłosić swoje zainteresowanie w celu uzyskania dalszych aktualizacji.

„Mamy bardzo dobrą sieć dealerów i jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącymi przyszłymi produktami, więc myślę, że starają się stworzyć kilka przedsprzedaży, zanim cokolwiek oficjalnego”, powiedział Groves w odniesieniu do nowego dealera. Żaden inny agent tego nie potwierdził, ale ta informacja nie powinna być odległa.

Czołg 300 można tutaj sprzedać jako pojazd terenowy

dostarczony

Czołg 300 mógłby być tutaj sprzedawany jako „inspirujący” pojazd terenowy.

podczas gdy, Czołg . marka Prawdopodobnie będzie emulować linię australijską, która obejmuje modele Tank 300 i 500.

300 to mały SUV, który jeździ na platformie o trafnej nazwie „Tank” firmy Great Wall. Jest napędzany 2,0-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 167 kW, z ośmiobiegową skrzynią ZF przekazującą moc na wszystkie cztery koła. Nie będziemy komentować „inspirującego, wyglądu…”

Przejście na 500 daje albo 3,0-litrowy turbodoładowany V6 o mocy 260 kW/500 Nm, albo 2,0-litrowy hybrydowy czterocylindrowy silnik o mocy 180 kW/380 Nm.

Ceny nie zostały jeszcze potwierdzone, ale jest szansa, że ​​Good Cat może zrujnować imprezę BYM Atto 3, będąc najtańszym EV w Nowej Zelandii…

READ  Pracownicy amerykańskiej firmy rakietowej założyciela Amazona zarzucają seksizm i zagrożenia bezpieczeństwa

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top