Obejrzyj: Nowy GR Yaris rozbija się na dramatycznym torze szybkim – wiadomości

Spośród wszystkich hot-hatterów dostępnych obecnie na rynku, GR Yaris wydaje się być klasą samą w sobie jako jedyny specjalny system wygładzania oferujący dynamikę rajdową.

Jak każdy prawdziwy samochód rajdowy, ma napęd na wszystkie koła i ku uciesze wielu entuzjastów tryb jazdy „Sport” przesyła 70 procent momentu obrotowego na tylną oś, ułatwiając duże driftowanie.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie ogłoszenia GR Yaris na DRIVEN

Niestety dla jednego z właścicieli GR Yaris w Estonii, to odchylenie tylnego silnika okazało się zbyt trudne do zniesienia, ponieważ właz opuszcza pobocze drogi, a następnie czterokrotnie wtacza się w żwirową pułapkę.

Nagranie zarejestrowane przez CCTV na Audru Ring pokazuje Yarisa z imponującą prędkością bokiem, po czym kierowca poprawił zbyt dużo, wysyłając właz na pas startowy.

Jak można się domyślić, dramatyczny zamach stanu pozostawił Yaris w chaosie i został całkowicie zniszczony. Na szczęście kierowca był w stanie usunąć go bez szwanku, co świadczy o solidności nowoczesnego podwozia.

Mając na uwadze, że Toyota planuje zbudować tylko 25 000 tych uroczych małych włazów, mamy nadzieję, że japońska marka doda jeszcze jeden do harmonogramu, aby nadrobić ten nonsens.

READ  3,7% spadek PKB w obliczu przestojów delta świadczy o „odporności” gospodarki

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *