Oczekiwanie na wystrzelenie Załogi 4 na start z toporem-1

Podobnie jak na lotniskach podczas złej pogody, loty kosmiczne z Przylądka są podobne. Start Falcon 9 Crew-4 SpaceX jest teraz zaplanowany na wczesny środowy poranek o 3:52 rano. Kapsuła Ax-1 Crew Dragon ma wystartować z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w sobotę wieczorem, a następnie wystartować w niedzielę u wybrzeży Florydy. Nastąpiło to po kilku opóźnieniach spowodowanych złą pogodą w obszarach startowych.Wczesnym czwartkowym rankiem na wyrzutni rakietowej na stacji kosmicznej Cape Canaveral pojawiły się trzy pociski, a załoga samolotu Falcon 4 9 na wyrzutni 39A na lotnisku Centrum Kosmiczne im. Kennedy’ego, gotowe do podjęcia kolejnego kursu astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Na Launch Pad 40 w Cape Canaveral Space Force Station, po południu wystrzelono kolejny Falcon 9, aby umieścić kolejną rundę satelitów Starlink na niskiej orbicie okołoziemskiej. System wystrzeliwania rakiet księżycowych Artemis NASA wystartuje w przyszłym tygodniu po kilku tygodniach testów, a Międzynarodowa Stacja Kosmiczna jest obecnie zajmowana przez sześć kapsuł zadokowanych w orbitującym laboratorium, z których jedną jest kapsuła Dragon z załogą Ax-1. Jego demontaż opóźnił premierę Crew-4. „Na stacji kosmicznej jest ograniczona liczba miejsc dokowania. Podobnie jak w przypadku analogii z lotniskiem, jest tylko tyle bramek, do których można się dostać, że trzeba ją wyczyścić przed wejściem do następnej. Jest to niezbędne dla inżynierów i ziemi załogi, aby mieć czas między startem a startem.” „Są to bardzo wymagające operacje” – powiedział Platt w oświadczeniu. To bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa, więc ludzie muszą być na szczycie swojej gry”. Czas umieścić ich na szczycie.

Podobnie jak na lotniskach podczas złej pogody, loty kosmiczne z Przylądka są podobne.

SpaceX Falcon 9 z Crew-4 ma teraz wystartować w środę rano o 3:52 rano

Kapsuła Ax-1 Crew Dragon ma wystartować z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w sobotę wieczorem, a następnie wystartować w niedzielę u wybrzeży Florydy.

READ  Prawie 4000 pacjentów z Walnut Creek Kaiser mogło otrzymać nieprawidłową ilość szczepionki przeciw COVID – NBC Bay Area

Następuje to po kilku opóźnieniach spowodowanych złą pogodą w obszarach rozprysków płynów.

Wczesnym rankiem w czwartek trzy rakiety znajdowały się na wyrzutni na stacji kosmicznej Cape Canaveral.

Falcon 9 z Crew 4, na wyrzutni 39A w Kennedy Space Center, jest gotowy do lotu astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Na Launch Pad 40 w Cape Canaveral Space Force Station po południu wystartował kolejny Falcon 9, aby umieścić kolejną rundę satelitów Starlink na niskiej orbicie okołoziemskiej.

Wciąż stojący wysoko na 39B, księżycowy system startowy NASA Artemis zostanie uruchomiony w przyszłym tygodniu po kilku tygodniach testów.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna jest obecnie zajmowana przez sześć kapsuł, które są zadokowane w orbitującym laboratorium.

Jednym z nich jest kapsuła Dragon z załogą Ax-1.

Jego demontaż opóźnił premierę Crew-4.

„Na stacji kosmicznej jest ograniczona liczba miejsc dokowania. Podobnie jak w przypadku lotniska, jest tylko tyle bramek, do których można się dostać, i trzeba ewakuować tę bramę przed wejściem do następnej” – napisał Don Platt, profesor kosmosu. Systemy w Florida Tech, w oświadczeniu.

Inżynierowie i załogi pracujące na ziemi muszą poświęcić trochę czasu między uruchomieniem a uruchomieniem.

„Są to bardzo wymagające operacje. Są one bardzo krytyczne z punktu widzenia bezpieczeństwa, więc ludzie muszą być z przodu w swojej grze” – powiedział Platt w oświadczeniu.

NASA i SpaceX są przekonane, że poranne okno od niedzieli do wtorku wystarczy, aby umieścić je na szczycie swojej gry.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top