Ogłoszono więcej lotów kwarantanny między Australią a Nową Zelandią

W zeszłym tygodniu australijskie loty Air New Zealand w ramach kwarantanny wyprzedały się w zaledwie trzy minuty.

123RF

W zeszłym tygodniu australijskie loty Air New Zealand w ramach kwarantanny wyprzedały się w zaledwie trzy minuty.

Air New Zealand ogłosił w grudniu 31 „czerwonych” lotów między Australią a Auckland dla klientów, którzy chcą wrócić do Aotearoa przed końcem roku.

Loty te będą odbywać się obok istniejących, wolnych od kwarantanny „zielonych” lotów dostępnych w systemie rezerwacji.

Narodowy przewoźnik ma możliwość rezerwacji ekologicznych lotów od grudnia, a okres międzylądowania na podróż z Australią wygasa pod koniec listopada. Jednak Air NZ ostrzega, że ​​te loty zostaną anulowane, jeśli przerwa w podróży bez kwarantanny zostanie przedłużona.

„Jeśli klienci, którzy są obecnie zarezerwowani na lot zielony, chcą przekonwertować swoją rezerwację na lot czerwony, zalecamy przejście online, aby umieścić swój kredyt na lot, a następnie wykorzystać go do zmiany rezerwacji usługi czerwonej” – podała linia lotnicza.

rzeczy

Wicepremier Grant Robertson zapowiedział przedłużenie zawieszenia zielonych lotów z Australią o kolejne 8 tygodni.

Czytaj więcej:
* Bubble over Tasman: brak nadziei na szybkie otwarcie, osierocone kiwi ostrzegło, aby nie czekać
* COVID-19: Australijczykom, którzy utknęli w Nowej Zelandii, nie widać końca
* Covid-19: Loty Red Air New Zealand do Australii wyprzedają się w mniej niż dwie godziny
* 40 000 USD na lot do domu: Australijczycy utknęli w Nowej Zelandii zwracają się do lotów czarterowych

W systemie rezerwacji obok zielonych lotów będą znajdować się czerwone loty. Czerwone numery lotów będą zaczynać się od NZ8, zielone usługi od NZ1.

Kolejne 3000 pokoi w MIQ zostało uruchomione we wtorek o 18:00. Dzieje się tak po uruchomieniu w zeszłym tygodniu 3205 pokoi, które miały Kolejka 31800 osób u szczytu. Lobby rezerwacji online zostanie otwarte o godzinie 17:00, na godzinę przed rozpoczęciem pokoju i będzie obejmować miejsca w październiku, listopadzie i grudniu.

READ  Sinlite sprzedaje butelki na mleko ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku w Nowym Świecie na Wyspie Południowej

Istnieje duże zapotrzebowanie na loty przez rzekę Tasman. W zeszłym tygodniu Air New Zealand Australijskie podróże kwarantannowe Wszystkie wyprzedane w zaledwie trzy minuty. wcześniej w tym miesiącu, 10 lotów do Australii liniami Air New Zealand Aby umożliwić pozostawionym podróżnikom powrót do domu, wszystkie zostały wyprzedane w czasie krótszym niż dwie godziny.

Frustracja wzrosła do tego stopnia, że ​​niektórzy podróżnicy przodują Ogromne sumy pieniędzy na wynajem lotów.

Lianne Geraghty, szefowa działu klientów i sprzedaży Air New Zealand, mówi, że linia lotnicza jest „zobowiązana do robienia wszystkiego, co w jej mocy, aby klienci wracali tam, gdzie ich potrzebują, tak bezpiecznie i tak szybko, jak to możliwe”.

Rozumiemy, że to wciąż bardzo smutny czas dla osób próbujących wrócić do domu. Dostępnych jest wiele miejsc, więc jesteśmy pewni, że jeśli klienci zabezpieczą przestrzeń MIQ, będą mogli zarezerwować jeden z naszych czerwonych lotów”.

ten Bańka Trans Tasman pozostanie zamknięta przez co najmniej kolejne dwa miesiące Z problemami delta zmiennymi utrzymującymi się po obu stronach Tasmana.

W lipcu rząd Podróż bez kwarantanny zawieszona z Australii do Nowej Zelandii Przez początkowy okres dwóch miesięcy, gdy Nowa Południowa Walia i inne stany walczyły Aby powstrzymać wybuch choroby w regionie delty.

Nowo ogłoszone czerwone linie lotnicze do Auckland pochodzą z Brisbane, Sydney i Melbourne. Więcej szczegółów w airnewzealand.co.nz/travel-alerts.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top