Ogromna wypłata Jasona Sudeikisa ujawniona w Ted Lasso

Ogromna wypłata Jasona Sudeikisa ujawniona w Ted Lasso

Ted Lasso – zwiastun sezonu 2. Wideo / Jabłko

Wielokrotnie nagradzany, popularny serial telewizyjny Ted Lasso ma wejść na rynek w drugim sezonie, a jego gwiazda, Jason Sudeikis, podobno sam wynegocjował dość przyzwoitą podwyżkę pensji.

45-letni aktor gra główną postać w przebojowym serialu komediowym i wynegocjował dużą podwyżkę swojej pensji przed nowym sezonem serialu Apple TV+.

Jason zawarł umowę, która przyniosła mu około 1 miliona dolarów za odcinek, według The Hollywood Reporter, który mówi, że inni członkowie obsady również otrzymali podwyżki.

Gwiazda komika jest głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serialu, a po negocjacjach z Warner Bros Television jego wynagrodzenie gwałtownie wzrosło z 250 000 do 300 000 dolarów za odcinek, który wcześniej zarabiał.

Serial oparty jest na filmie krótkometrażowym NBC Sports z 2013 roku i okazał się wielkim hitem wśród telewidzów, zdobywając aż 20 nominacji do Primetime Emmy Award.

Jason – który gra trenera amerykańskiego futbolu, który jest zatrudniony do trenowania angielskiej drużyny futbolowej – ujawnił wcześniej, że jest zdeterminowany, aby grać wadliwą, ale ostatecznie lubianą postać.

Powiedział: „Osobiście nie chciałem grać klauna ani wykorzystywać naszego czasu i tekstów, aby to uczłowieczyć.

„Ted, postać: szuka najlepszych aspektów życia”.

Jason ujawnił również swoją chęć do odgrywania roli „ignoranta”, ale „ciekawego”.
Osobisty.

Gwiazda Hollywood – która zagrała Teda po raz pierwszy prawie dziesięć lat temu – wyjaśniła: „Od dawna czułem, że najgorsza wersja „ludzkiego człowieka” jest ignorantem, ale aroganckim facetem.

Chcieliśmy więc zagrać ignoranta, owszem, ale jest też ciekawy – i to subtelny akcent”.

READ  Gdzie Nowa Zelandia będzie najbezpieczniejsza podczas apokalipsy zombie?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *