Ojciec gwiazdy Friends, Matt LeBlanc, mówi, że para nie rozmawiała od dziewięciu lat

Ojciec gwiazdy Friends, Matt LeBlanc, mówi, że para nie rozmawiała od dziewięciu lat

Przyjaciele: Reunion Oficjalne ogłoszenie. Wideo / HBO

Ojciec gwiazdy Friends, Matt LeBlanc, który grał Joey’a, nie słyszał, jak on to robi dziewięć lat temu.

Paul LeBlanc mówi, że gwiazda, która w tym tygodniu wraca na ekrany na spotkanie kumpli, nie rozmawiała z nim od dziewięciu lat, po kłótni między nimi po sporze o pieniądze i motocykl.

Według ojca gwiazdy, Paul LeBlanc porzucił motocykl, co rozgniewało jego syna i skłoniło go do finansowego odcięcia ojca.

Ojciec Matta LeBlanc powiedział The Sun, że ogląda zrestartowanych przyjaciół, aby poczuć więź ze swoim synem, który nie odpowiada na jego wiadomości tekstowe.

Powiedział The Sun: „Żyłem bez kontaktu przez dziewięć lat i nadal trudno uwierzyć w to, co się stało”.

Matt LeBlanc na Summer Soiree 2017 w CBS Television Studios w CBS Studios w Kalifornii.  Zdjęcia / Getty Images
Matt LeBlanc na Summer Soiree 2017 w CBS Television Studios w CBS Studios w Kalifornii. Zdjęcia / Getty Images

„Zostałem odizolowany i zarezerwowany w moim domu z powodu upokarzającej kontrowersji związanej z pieniędzmi i motocyklami.

„Jestem teraz starym człowiekiem i żyję z ubezpieczenia społecznego. Gdyby nie moje oszczędności, nie przeżyłbym.

Dodał: „Ale nigdy nie słyszałem od Matta i przez całe życie wysłałem mi tylko jedną kartkę urodzinową. Wysłałem mu SMS-y, w tym jedną w tym roku z pytaniem, czy możemy się ponownie porozumieć, ale on całkowicie mnie zignorował”.

Ale prawda jest taka, że ​​Matt zawsze był synem swojej mamy i było wiele nieporozumień.

Moje przesłanie do Matta brzmi: „Musisz połączyć swoją pracę, zanim będzie za późno. Będziesz za mną tęsknił, kiedy mnie nie będzie ”.

Rzecznik aktora Matt LeBlanc odpowiedział na zarzuty ojca.

„Aby spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy, ojciec Matta porzucił matkę, gdy był niemowlęciem” – powiedział rzecznik.

Matt LeBlanc dorastał w Newton w stanie Massachusetts ze swoją matką Patricią, która pracowała jako kierownik biura.

David Schwimmer jako Ross, Matt LeBlanc, Joey i Matthew Perry jako Chandler w scenie z komedii telewizyjnej "przyjaciele" W siódmym sezonie programu.  Zdjęcie / NBC
David Schwimmer jako Ross, Matt LeBlanc jako Joy i Matthew Perry jako Chandler w scenie z komedii telewizyjnej „Friends” z siódmego sezonu serialu. Zdjęcie / NBC

Paul i Patricia rozstali się, gdy Matt był jeszcze niemowlęciem, a Paul, który pracował jako mechanik, przeniósł się do Australii po rozstaniu.

READ  Trzeci program informacyjny o 19:00 Projekt ma zostać wstrzymany przez Warner Bros. Odkrycie

Jego wyobcowany ojciec mówi, że wierzy, że sława i fortuna jego syna pogłębiły przepaść między nimi.

„Umarł, gdy był młodszy, podobnie jak małe dzieci, które mają trochę pieniędzy. Ale mimo wszystko byliśmy blisko i przeniosłem się do Malibu, kiedy grał w Przyjaciele, więc mogłem go częściej widywać” – powiedział Shams.

„ Problem polega na tym, że gdy ktoś ma pieniądze, wkraczasz w jego styl życia tylko wtedy, gdy chcą cię tam, a oni mogą cię uciszyć.

„Matt jest ze mną nieobliczalny i ma krótki temperament. Jedna minuta jest delikatna, a następna podcina ci gardło – dosłownie nie jest jasne”.

W 1998 roku Matt LeBlanc pomógł ojcu kupić jego wymarzony dom w górskim miasteczku w Kolorado i zaczął dawać mu odpoczynek.

Jednak jego ojciec powiedział, że przestał odwiedzać w 2011 roku.

Mówi, że po tym, jak jego syn przestał go utrzymywać, przyszła policja i wymieniła zamki w jego domu, po tym, jak przestał płacić.

„Wszystkie meble były moje. Straciłem wszystko – mój sejf, biżuterię, ubrania i narzędzia” – powiedział.

„Matt nie odpowiada na moje SMS-y, ale wciąż się staram. Chcę mieć z nimi jakąś relację, zanim skończę na łożu śmierci”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *