Omid Scooby zaczyna blokować ludzi po tym, jak został nazwany euforyczną przywódczynią Meghan Markle

Omid Scobie, współautor biografii Meghan Markle i księcia Harry’ego „Searching for Freedom”, zasugerował, że blokuje ludzi na Twitterze.

Wszedł na stronę z mikroblogami i napisał „Zakaz normalizacji tylko ze względu na uczucia”, nie dzieląc się uzasadnieniem swojej decyzji.

Tweet pojawił się po tym, jak niektórzy fani rodziny królewskiej zaczęli trolować, aby przeprowadzić z nim wywiad w filmie dokumentalnym BBC „Princes and the Press”.

Kilku brytyjskich ekspertów królewskich zaczęło go krytykować w mediach społecznościowych. Starszy dziennikarz związany z Daily Mail opisał go jako wesołą przywódczynię Meghan Markle.

Omid Skopje
Omid Skopje

Jeden z fanów królewskich powiedział, że znalazł się w filmie dokumentalnym broniącym swojej niewinności przed księżną Sussex.

Nie odpowiadając na krytykę, Omid napisał na Twitterze: „Dla całkowitej przejrzystości mój wywiad z „Princes and the Press” odbył się w BBC 19 listopada 2020 r.”.

Brytyjska rodzina królewska skrytykowała BBC za film dokumentalny, który twierdził, że zakulisowa wojna medialna wybuchła, zanim książę Harry i jego żona Meghan opuścili swoje obowiązki na froncie.

Princes and the Press przyglądali się, jak Harry i jego starszy brat William zajmowali się mediami, kiedy zyskali na znaczeniu po tragicznej śmierci ich matki Diany w 1997 roku.

READ  Komik z Christchurch, Jack Anset, został nominowany do prestiżowej nagrody Billie T Award

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top