„One Tree Hill” Hilarie Burton pojechała „z dnia na dzień”, aby pocieszyć Costara po śmierci męża

„One Tree Hill” Hilarie Burton pojechała „z dnia na dzień”, aby pocieszyć Costara po śmierci męża
„One Tree Hill” Hilarie Burton pojechała „z dnia na dzień”, aby pocieszyć Costara po śmierci męża

Bevin Prince jest wdzięczny Hilarie Burton Morgan za bycie jej przyjacielem w potrzebie.

The Wzgórze Jednego Drzewa 40-letnia Allum pamięta, jak w lipcu w wieku 33 lat przeszła przez „absolutnie żywy koszmar” śmierci męża i jak jej koleżanka OTH Costar Burton Morgan był tam, aby ją wspierać.

Hillary pojechała na spotkanie z Prince’em ponad 1100 kilometrów od swojego rancza w stanie Nowy Jork, gdzie mieszka z mężem Jeffreyem Deanem Morganem. Prince mieszka w Wilmington w Północnej Karolinie, gdzie prowadzi swoje studio kolarskie Recess by Bevin Prince i gdzie OTH Nakręcony dziewięć sezonów od 2003 do 2012, tłum Ludzie.

Powiedziała, kiedy pojawiła się w piątek o godz 1 na 1 z Johnem Evansem Podcast. „Pojawiła się w moich drzwiach i powiedziała:„ Cóż, co mogę zrobić? ” „

„Usadziła mnie i znowu pokazała mi, jakim jest wyjątkowym człowiekiem. Jej zamiarem było po prostu pomóc w każdy możliwy sposób. To nie było:„ Spójrz, jaki jestem dobry. '” Zobacz, co dla ciebie robię. „Będę na zawsze wdzięczny” – dodał Prince.

Dodała ten wpis OTH Alum Lee Norris wyszedł, aby okazać swoje wsparcie w trudnym czasie.

Mąż Bevina, Will Friend, był wówczas dyrektorem generalnym firmy Bisnow zajmującej się mediami cyfrowymi. Został uznany za zmarłego po uderzeniu pioruna podczas rodzinnej wycieczki łodzią w niedzielę 3 lipca. Chociaż Prince’a nie było w tym czasie na łodzi, szczęśliwie znajdowali się obok łodzi z pielęgniarką, a łódź policyjna przepływała po drugiej stronie Strona szósta.

Po tragicznym wypadku przyjaciółka Prince’a, Odette Annable, dwa dni później złożyła hołd swojemu chłopakowi w poście na Instagramie.

READ  Raper Gangsta's Paradise Coolio zmarł w wieku 59 lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *