Orchestra Maneuver w MLP Pruszkzw II

Najlepszy zespół świątecznej charytatywnej [the Great Orchestra of Christmas Charity] MLP Pruszków II wynajął 1500 mkw. Parku logistycznego.

Około 1200 mkw. Wynajmowanej powierzchni zostanie przeznaczone na magazyny, a pozostała część na pomieszczenia socjalne i biurowe. Obiekt będzie służył jako centrum dystrybucyjne Seemashop dla sklepu internetowego, który sprzedaje koszulki i wydawnictwa muzyczne zaprojektowane przez założyciela fundacji, Jersey Ovsiak.

Wszystkie zyski ze sprzedaży generowane przez sklep są przeznaczane na całoroczne programy medyczne i edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób starszych.

Bardzo się cieszę, że mogę rozpocząć współpracę z dużym zespołem Christmas Foundation, co moim zdaniem jest początkiem długofalowej współpracy. MLP Bruskov II cieszy się dużą popularnością wśród obecnych i potencjalnych najemców.
Tomas Petersack, starszy menedżer ds. Leasingu w MLP Group

MLP Bruskov II znajduje się pomiędzy drogą lokalną nr 760 a autostradą A2 w miejscowości Brvino, około 5 km od miejscowości Bruskov na zachodnich przedmieściach Warszawy. Zajmuje powierzchnię ok. 359 000 mkw., Która może być wynajęta do celu, co czyni go największym kompleksem logistycznym w regionie.

READ  Żabka prowadzi wyścig sklepów autonomicznych w Europie

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *