Organizacja Nowozelandzkiego Tygodnia Mody „w szoku” zmienia harmonogram obchodów 20-lecia

Myken Stewart, organizator Nowozelandzkiego Tygodnia Mody, był w „szoku” w chwilach po ogłoszeniu przez premiera, że ​​cały kraj przechodzi na poziom 4 we wtorek wieczorem.

20. rocznica NZFW miała rozpocząć się w poniedziałek 23 sierpnia.

Ciężarówki są załadowane, gotowe do przygotowania wszystkiego na placu Otea od 2 nad ranem w środę. Ale we wtorek wieczorem zespół Fashion Week rozmawiał przez telefon z lokalami i projektantami, pracując nad przesunięciem wydarzenia z okazji 20. rocznicy.

Ken Stewart z New Zealand Fashion Week mówi, że jej zespół pracuje nad przełożeniem wydarzenia.

Jason Dorday/Rzeczy

Ken Stewart z New Zealand Fashion Week mówi, że jej zespół pracuje nad przełożeniem wydarzenia.

„Ustawiliśmy to, aby móc odroczyć lub iść naprzód z poziomem 2. Po prostu czekamy, aby to zobaczyć” – powiedział Stewart.

Czytaj więcej:
* Wygraj szafę Kate Sylvester o wartości 1000 USD i bilety na pokaz NZFW
* New Zealand Fashion Week i Meromoda zaangażowane w modę Maorysów na wybiegu
* Kiri Nathan z Kahui o powstaniu ruchu mody Maorysów

W ciągu tygodnia NZFW zaplanowało ponad 30 wydarzeń – z udziałem DJ-ów, projektantów, modelek, muzyków i gościnności.

Auckland wejdzie na poziom 4 na tydzień od środy. Stewart powiedział, że jakiekolwiek przedłużenie tego zamknięcia byłoby ogromnym ciosem dla projektantów, którzy byli gotowi zaprezentować swoje zimowe i jesienne kolekcje w NZFW.

„Teraz zszokowany. Myślę, że to najlepsze słowo” – powiedziała. „Jest tak wiele niewiadomych – po prostu musimy starać się zachować spokój”.

Założyciel NZFW, Peter Stewart, powiedział, że zespół jest gotowy do zmiany poziomów alertów, ale w tym tygodniu jest mnóstwo pracy do wykonania, aby przełożyć całe wydarzenie.

„W rzeczywistości zawsze byliśmy czujni na możliwość kolejnego wyłączenia i teraz aktywnie pracujemy nad opcjami organizacji tego kultowego wydarzenia tak szybko, jak to możliwe. Będziemy w stanie udostępnić więcej szczegółów, gdy podejmiemy decyzję „. powiedziała.

W harmonogramie NZFW 2021 znaleźli się znani projektanci, tacy jak Zambesi i Kate Sylvester, a także pokazy studenckie i pokazy na wybiegach skoncentrowane na zrównoważonym rozwoju i modzie te ao Maori.

Oprócz tego, że będzie 20. rokiem NZFW, tegoroczna impreza będzie również pierwszą od 2019 r. – po zeszłorocznym odwołaniu z powodu Covid-19.

W maju pani Peter Stewart ogłosiła Sprzedała wydarzenie urodzonemu na Fidżi biznesmenowi Firozowi Ali.

READ  Ukoronowano 50 najlepszych restauracji na świecie, ale w żadnej z nich nie można jeść

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top