Organizacja Nowozelandzkiego Tygodnia Mody „w szoku” zmienia harmonogram obchodów 20-lecia

Organizacja Nowozelandzkiego Tygodnia Mody „w szoku” zmienia harmonogram obchodów 20-lecia

Myken Stewart, organizator Nowozelandzkiego Tygodnia Mody, był w „szoku” w chwilach po ogłoszeniu przez premiera, że ​​cały kraj przechodzi na poziom 4 we wtorek wieczorem.

20. rocznica NZFW miała rozpocząć się w poniedziałek 23 sierpnia.

Ciężarówki są załadowane, gotowe do przygotowania wszystkiego na placu Otea od 2 nad ranem w środę. Ale we wtorek wieczorem zespół Fashion Week rozmawiał przez telefon z lokalami i projektantami, pracując nad przesunięciem wydarzenia z okazji 20. rocznicy.

Ken Stewart z New Zealand Fashion Week mówi, że jej zespół pracuje nad przełożeniem wydarzenia.

Jason Dorday/Rzeczy

Ken Stewart z New Zealand Fashion Week mówi, że jej zespół pracuje nad przełożeniem wydarzenia.

„Ustawiliśmy to, aby móc odroczyć lub iść naprzód z poziomem 2. Po prostu czekamy, aby to zobaczyć” – powiedział Stewart.

Czytaj więcej:
* Wygraj szafę Kate Sylvester o wartości 1000 USD i bilety na pokaz NZFW
* New Zealand Fashion Week i Meromoda zaangażowane w modę Maorysów na wybiegu
* Kiri Nathan z Kahui o powstaniu ruchu mody Maorysów

W ciągu tygodnia NZFW zaplanowało ponad 30 wydarzeń – z udziałem DJ-ów, projektantów, modelek, muzyków i gościnności.

Auckland wejdzie na poziom 4 na tydzień od środy. Stewart powiedział, że jakiekolwiek przedłużenie tego zamknięcia byłoby ogromnym ciosem dla projektantów, którzy byli gotowi zaprezentować swoje zimowe i jesienne kolekcje w NZFW.

„Teraz zszokowany. Myślę, że to najlepsze słowo” – powiedziała. „Jest tak wiele niewiadomych – po prostu musimy starać się zachować spokój”.

Założyciel NZFW, Peter Stewart, powiedział, że zespół jest gotowy do zmiany poziomów alertów, ale w tym tygodniu jest mnóstwo pracy do wykonania, aby przełożyć całe wydarzenie.

„W rzeczywistości zawsze byliśmy czujni na możliwość kolejnego wyłączenia i teraz aktywnie pracujemy nad opcjami organizacji tego kultowego wydarzenia tak szybko, jak to możliwe. Będziemy w stanie udostępnić więcej szczegółów, gdy podejmiemy decyzję „. powiedziała.

READ  Meghan Markle wie, że to wielkie posunięcie wygenerowałoby „miliony”, ale król Karol jest „przerażony” tym pomysłem

W harmonogramie NZFW 2021 znaleźli się znani projektanci, tacy jak Zambesi i Kate Sylvester, a także pokazy studenckie i pokazy na wybiegach skoncentrowane na zrównoważonym rozwoju i modzie te ao Maori.

Oprócz tego, że będzie 20. rokiem NZFW, tegoroczna impreza będzie również pierwszą od 2019 r. – po zeszłorocznym odwołaniu z powodu Covid-19.

W maju pani Peter Stewart ogłosiła Sprzedała wydarzenie urodzonemu na Fidżi biznesmenowi Firozowi Ali.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *