Oskary: W końcu będzie prezenter Oscara, ale kto dostanie imprezę?

W tym roku Oscary powrócą do Dolby Theatre i będą go gościć po raz pierwszy od trzech lat. Zdjęcia/Getty Images

Tegoroczne rozdanie Oscarów zobaczy gospodarza po trzech latach bez gospodarza.

Ostatnio gościł Oscara w postaci Jimmy’ego Kimmela w 2018 roku, ale nie miał prezentera, odkąd Kevin Hart zrezygnował z goszczenia w następnym roku po tym, jak pojawiły się antygejowskie dowcipy, które opublikował w mediach społecznościowych.

Prezes ABC Entertainment, Craig Irwich, ujawnił, że tegoroczna noc Oscarów, która odbywa się w marcu, będzie świadkiem powrotu tradycyjnego formatu z gospodarzem, choć nie powiedział, kto to będzie, zamiast tego żartując z The Hollywood Reporter: „Jeśli oni Zapytałem Ode mnie, to będzie świetna zabawa. Naprawdę mi się to spodoba ”.

Jimmy Kimmel był ostatnią gwiazdą, która była gospodarzem Oscarów w 2018 roku. Zdjęcie / Getty Images
Jimmy Kimmel był ostatnią gwiazdą, która była gospodarzem Oscarów w 2018 roku. Zdjęcie / Getty Images

Potwierdzono również, że tegoroczny koncert powróci do Dolby Theatre w Hollywood po tym, jak w zeszłym roku odbył się na Union Station w związku z pandemią koronawirusa.

Producentem wykonawczym imprezy został producent Ride Along Will Packer.

O wyborze Packera na kierownictwo produkcji Irwich powiedział: „Czy naprawdę będzie miał puls w kulturze popularnej i rozrywce. Wiem, że ma wiele do zrobienia i wkrótce będziemy mieli więcej szczegółów do podzielenia się”.

Gwiazda Spider-Mana, Tom Holland, niedawno rzucił swój kapelusz na ring, mówiąc, że będzie gospodarzem imprezy, mówiąc, że to zrobi. "naprawdę się cieszę" Praca.  Zdjęcia/Getty Images
Gwiazda Spider-Mana, Tom Holland, niedawno rzucił swoją czapkę na ring, mówiąc, że jest gospodarzem przyjęcia, mówiąc, że „naprawdę lubi” tę pracę. Zdjęcia/Getty Images

Gwiazda Spider-Mana, Tom Holland, niedawno rzucił swój kapelusz na ring, mówiąc, że jest gospodarzem przyjęcia, mówiąc, że „naprawdę cieszyłby się” tą pracą, gdyby miał okazję.

Kevin Hart skomentował swoje piętno Oscarów wcześniej, ujawniając, że żałował, że nie poradził sobie z kontrowersją w inny sposób. Przyznając się do swoich wcześniejszych tweetów antygejowskich, Hart przyznał, że istnieje „duża przepaść” między tym, co według niego było problemem, a tym, co faktycznie niepokoiło ludzi.

Kevin Hart przestał być gospodarzem Oscarów w 2019 roku po tym, jak pojawiły się antygejowskie dowcipy, które opublikował w mediach społecznościowych.  Zdjęcia/Getty Images
Kevin Hart przestał być gospodarzem Oscarów w 2019 roku po tym, jak pojawiły się antygejowskie dowcipy, które opublikował w mediach społecznościowych. Zdjęcia/Getty Images

42-latek powiedział: „Jestem wielkim zwolennikiem leżenia w łóżku, które pościeliłem.

„Jeśli było coś, co zrobiłem, to zrobiłem to. Wiesz, nie ma manewrowania wokół tego. Możesz sobie z tym poradzić, a potem możesz iść dalej.

READ  Michael Fawcett, były doradca Charlesa, rezygnuje z roszczeń do honoru

„Ze wszystkim na rozdaniu Oscarów istniała ogromna przepaść między tym, co moim zdaniem było problemem, a tym, czym naprawdę był problem.

„Mam 10 lat, w których upewniłem się, że nie żartowałem ani nie bawiłem się tak, jak wtedy, ponieważ to był problem. Nie obchodzi mnie, czy jesteś gejem, czy nie. Jestem jednym z ludzi. Ja pokocham cię bez względu na to.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top