Ostatni oficjalny występ Hilary Barry w piątek odzwierciedla długą przerwę | 1 news

Uroczysty piątek był poważnym zamknięciem Hilary Barry z Seven Sharp, ponieważ współprowadzący traktował fanów w stroju podszytym tiarą z pierścieniem do pieczenia kuszących słodyczy.

Najnowsze oficjalne spojrzenie Hilary Barry w piątek. Źródło: 1 AKTUALNOŚCI


Ale ten piątkowy post na Instagramie ujawnił nieco inny wygląd, z zazwyczaj nieskazitelnym Barrym pojawiającym się w rozmazanym makijażu, siedzącym na ławce wypełnionej miską masła orzechowego, na wpół zjedzonym bananem i paczką płatków kukurydzianych rozlewającą się na podłogę.

Udało jej się utrzymać porządek w koronie na tle czarno-białego zdjęcia, gdy prezenter widział lepsze formalne piątki.

„Nikt nie może teraz wiele od ciebie oczekiwać. Po prostu zrób wszystko, co w twojej mocy” – napisała w mediach społecznościowych, zabawiając swoich zwolenników.

Ktoś zapytał Barry’ego, czy pan B zrobił jej dzisiaj makijaż. Inny skomentował, że jej wygląd był „lepszy”, podczas gdy inny powiedział: „Królowa Nowej Zelandii zyskuje nowy wygląd”.

Barry złagodził również zamknięcie, zapewniając codzienne czytanie Dumy i uprzedzenia, które trafiło do odcinka 23.

Auckland jest pod ścisłą blokadą poziomu 4 od 18 sierpnia, z ograniczeniami ponownie omówionymi po posiedzeniu gabinetu w poniedziałek 20 września w celu omówienia poziomu alertu w Auckland i reszcie Nowej Zelandii.

READ  Daniela Elser: Zdjęcie Meghan Markle trzymającej okładkę magazynu Kate ujawnia podejrzenia

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top