Palmerston North tworzy skład obronny i odzieżowy liczący 12 000 pracowników

Palmerston North tworzy skład obronny i odzieżowy liczący 12 000 pracowników

Palmerston North umacnia swoją pozycję stolicy naszych sił obronnych – wraz z pobliskimi bazami ma teraz nowy magazyn, w którym znajdują się mundury wojskowe kraju.

Po 31 latach służby w siłach powietrznych Char Carson zna wszystkie wskazówki i triki potrzebne do skompletowania schludnego munduru. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenie, aby pomóc uciec z linii frontu.

Dzisiaj portal 1News przedstawił opis nowego magazynu, w którym przechowywanych jest prawie 300 000 artykułów przeznaczonych dla około 12 000 pracowników armii, marynarki wojennej i sił powietrznych.

„Niektórzy dostają osiem par, inni pięć. Bardzo dobrze się o nie dba i każdy znajdzie but do każdego zastosowania” – powiedział Carson, dyrektor ds. jakości i zgodności.

Nowe centrum dystrybucyjne utworzy dziesiątki dodatkowych miejsc pracy, a burmistrz Grant Smith stwierdził, że stanowi impuls dla miasta.

„To coś absolutnie ogromnego. Istnieje 55 miejsc pracy, ale także miliony dolarów w budowie i prawdopodobnie jeszcze więcej” – powiedział Smith.

Dyrektor naczelny Australia Defense Apparel New Zealand, Chris Dixon, powiedział, że „trwają rozmowy” ze służbami ratunkowymi na temat przechowywania ich mundurów również w ośrodku Palmerston North.

„Nie poprzestaniemy na tym. Widzimy możliwości w prawie, opiece zdrowotnej, straży pożarnej i innych sektorach branży związanych z udzielaniem pierwszej pomocy” – powiedziała Dixon.

Jednak dla byłego personelu Sił Powietrznych, takiego jak Carson, jej nowa praca stanowi szansę na dalszą służbę krajowi.

„Rzecz w tym, że dołączając do wojska, zostajesz w nim na całe życie. Chodzi o bycie częścią rodziny i budowanie w niej koleżeństwa. Ta praca umożliwia mi nawiązywanie kontaktów i wciąż jestem tego bliski .”

READ  Czy ceny domów osiągnęły szczyt? Nowy raport CoreLogic ujawnia ich przeznaczenie

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *