Panie Corman z Apple, Outer Banks na Netflix to jedne z najlepszych programów, które będą emitowane w ten weekend

DZIEWCZYNY5EVA (TVNZ ONDEMAND)

a Raport Colberta i Niezniszczalna Kimmy Schmidt Przezabawna komedia Meredith Scardino czasami najlepiej sprawdza się w retrospekcjach dawnych szczytów sławy dziewczęcej grupy. Swoim subtelnym, ostrym, a czasem czarnym humorem przypomina sportowego Richiego z Andym Sambergiem w roli głównej. 7 dni w piekle i Apteka w dniu wycieczki.

Teledyski do mniej popularnych piosenek, takich jak Ukończ „Latające samoloty” w moim sercu to zamieszki, podczas gdy wywiady, w których kobiety mówią takie rzeczy, jak „jesteśmy bliskimi przyjaciółkami, odkąd wszyscy przesłuchaliśmy tego samego faceta w hotelu w New Jersey”, dużo się śmieją.

Ale chociaż to nie wszystko w dzisiejszych czasach, styl komediowy działa, a postacie mogą wymyślić jedną małą notatkę, jest wystarczająco sprytnej interakcji, sprytnych notatek i zabawnych linii, aby utrzymać zaangażowanie widzów przez cały ośmioodcinkowy cykl.

Ted Lasso, Mr. Corman i sezon 2 Outer Banks to jedne z najlepszych programów, które można oglądać w ten weekend.

dostarczony

Ted Lasso, Mr. Corman i sezon 2 Outer Banks to jedne z najlepszych programów, które można oglądać w ten weekend.

Nigdy nie posiadałem (Netflix)

Ten nadchodzący dramat jest częściowo oparty na dzieciństwie indiańsko-amerykańskiej twórcy i komik Mindy Kaling, a skupia się na uczennicy liceum, która musi zmierzyć się ze śmiercią swojego ojca.

Teraz, w swoim drugim, 10-odcinkowym sezonie, w serialu wystąpił kanadyjski nastolatek Maitreyi Ramakrishnan i zaoferował nową rolę dla byłej gwiazdy tenisa, Johna McEnroe, który jest główną narracją serialu.

nigdy wcześniej nie robiłem W drodze powrotnej nie pomija rytmu i pozostaje zabawny, wymagający i zabawny, z którym spędza czas ” książki pasta Magazyn Radhiki Menon.

Czytaj więcej:
* Talkback: Dlaczego nowej komedii pracowniczej TVNZ brakuje atrakcyjności i funkcji na pierwszej linii?
* Tajemnicze społeczeństwo Benedykta: Disney+ przedstawia jasną i odważną adaptację książki
* Little Axe: Mangrove udowadnia, dlaczego Sir Steve McQueen jest królem brytyjskiego kina
* Greta Thunberg: Rok, aby zmienić świat: więcej nauki, mniej szwedzkich nastolatków

dostarczony

Pierwsze spojrzenie na nakręcony w Nowej Zelandii program Apple TV z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej.

Pan. Corman (Apple TV +)

Podczas gdy jego ogólny ton introspekcji, subtelny dramat z pewnością nie będzie dla wszystkich, ten nowy serial od Zealnd-shot oferuje przebłyski powiązanej inspiracji i uznania. Są sceny (szczególnie frustrujące), które uderzają w wielu, począwszy od walki o komunikację, po walkę agentów call center.

Kroplówka Josepha Gordona-Levitta zawiera informacje o długotrwałych problemach jego bohatera: wzmianka o majątku jego matki tutaj, sugestia, że ​​jego ojciec mógł tam otworzyć kartę kredytową na jego nazwisko, a także zdjęcia jego byłej muzy, Meghan .

Został zaprojektowany, aby przyciągnąć widza z dużych odległości, ale to, czy zadziała dla Ciebie, zależy od Twojej tolerancji / miłości loperi Początek i Trzecia skała od słońca Gwiazda i jego „bohater”, który jest nieco zahamowany emocjonalnie.

Obama: W dążeniu do doskonalszego związku (NEON)

Trzyczęściowy dokument, który opowiada o podróży Baracka Obamy, od wczesnego dzieciństwa do zostania 44. prezydentem Stanów Zjednoczonych, na tle rasistowskiej historii tego kraju.

Zawiera mnóstwo ekspertów politycznych, którzy analizują, jak rasa i polityka splatają się ze sobą, aby dotrzeć do pierwszego afroamerykańskiego prezydenta Ameryki.

„Nawet pięć godzin wymaga wielu trudnych wyborów, ale [director Peter] Kunhardt tak dobrze podsumował prezydenturę Obamy, zarówno dla tych, którzy ją pamiętają, jak i dla potomnych” książki CNN.com Brian Lowry.

Drugi sezon Outer Banks jest już dostępny do streamowania w serwisie Netflix.

Banki zagraniczne (Netflix)

Ten słoneczny dramat dla nastolatków, którego akcja rozgrywa się w nadmorskim miasteczku w Północnej Karolinie, powraca w drugim sezonie pełnym tajemnic i intryg.

Podąża za grupą mieszkańców klasy robotniczej, którzy często znajdują się w sprzeczności z bogatszymi mieszkańcami osady, którzy odwiedzają to miejsce tylko sezonowo. Ten 10-częściowy sezon zaczyna się od lidera grupy Johna B. Routledge’a (Chase Stokes) na tropie przesyłki złota, która wydaje się być spokrewniona z jego ojcem.

Prawdziwa loteria banki offshore To jej poczucie zabawy i dziwnej przygody, jak starzy ludzie głupcy Z większą ilością śmiertelnych niebezpieczeństw, książki AV Klub Gwen Ehnat.

Sanditon (Neon)

W tym ośmioczęściowym dramacie ożywa ostatnia, niedokończona powieść Jane Austen.

Opowiada historię żywiołowej i niekonwencjonalnej Charlotte Heywood, która zamienia swój cichy wiejski dom na intrygi i grę wstępną budowanego nadmorskiego miasteczka.

Na podstawie 24 000 istniejących słów Davis stworzył pyszny dramat z epoki, pełen nieporozumień, rodzeństwa, które czyni krzywdę, rodzinnych fortun, dżentelmenów, tajemnic, intryg i „nieszczęsnych starych potworów”, których wymaga gatunek. Pierwszorzędna moda, elegancki projekt produkcyjny i świeży krój tworzą potężną kombinację.

Jason Sudeikis to Ted Lasso.

dostarczony

Jason Sudeikis to Ted Lasso.

TED LASSO (Apple TV +)

Kiedy w zeszłym roku zadebiutował serial Apple TV+, odrzucił transatlantycką komedię piłkarską jako niezapomnianą pianę. Pierwszy odcinek wydawał się wypełniony przewidywalnymi kreskówkami (gorzki kapitan, gwiazdorski rozgrywający) i brudnymi budynkami, show, które uratowała tylko filozofia domu i niesamowity entuzjazm tytułowego trenera Jasona Sudeikisa.

Ale po tym, jak w końcu przekonałem mnie, bym zapuścił się dalej, gdy serial i Sudeiki zbierały coraz więcej pochwał, odkryłem, że jest to rzeczywiście zachwycająca, rzadka komedia, która celebruje zarówno piękną grę, jak i dziwne rozkosze języka angielskiego.

Teraz, gdy powraca na drugi 12-odcinkowy sezon, Sudeikis (który również pomagał w rozwoju sitcomu) i firma osiągnęli jeszcze większe wyżyny komediowe, nawet gdy wyszkolony przez lasso Richmond spada na nowe głębokości.

We Are Lady Parts (Neon)

to jest Zegnij to jak Beckham-Spotyka się-duży pacjent. młodzi ludzie Został zaktualizowany, aby odzwierciedlić bardziej oświeconą i wielokulturową Wielką Brytanię. Najbardziej szalony zespół od czasów Spinal Tap i Bad News.

Witamy w najbardziej ekscytującej, zabawnej i nieskończenie przezabawnej brytyjskiej serii komediowej wszech czasów.

Sześcioczęściowy serial scenarzysty i reżyserki Nidy Mansour to uroczysty, głośny śmiech, wypełniony niezapomnianymi chwilami, dziwnymi i cudownymi podróżami wyobraźni oraz refleksjami na temat niebezpieczeństw współczesnego życia i umawiania się z młodą brytyjską muzułmanką.

Jeśli jesteś fanem lekceważących, chaotycznych komedii, pokochasz ten serial, który rozpoczyna sagę humoru. Świat Wayne’a NS cztery czarne.

READ  Celebrity Treasure Island: Zabawny facet zostaje zwolniony, a ktoś dzwoni po sanitariusza

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top