Pasmo Południowe zapewniło zwycięstwo nad Polską i pozostało niepokonane

Opublikowany: Zaktualizowano:

Poland, Ohio (WKBN) – The South Range Riders byli niepokonani po pokonaniu Buldogów Polskich 42-34 w „Grze Tygodnia WKBN” w piątek wieczorem.

South Range zdominowało punktację od samego początku.

Najeźdźcy zdobyli pierwsze punkty. Duży konkurent 22 Dylan Dominguez Przejął piłkę ponad linią metra i objął prowadzenie 7-0.

Pasmo Południowe zdominuje pierwszą kwartę. Corey Pennick zdobył drugie przyłożenie tego wieczoru, prowadząc 14-0.

Na kolejne 3 minuty do półfinału Polska w końcu dołączyła do szachownicy. QB Jack Fulton zdobył piłkę podczas pierwszego przyłożenia Bulldoga, dając Raidersowi prowadzenie 14-7.

South Range zakończyło połowę na wysokim tonie. QB The Raiders, Billy Scribeck, odpowiedział i przeniósł piłkę do ostatniej strefy dla trzeciego przyłożenia South Range, które było jego drugim. Najeźdźcy prowadzili 21-7.

The Bulldogs strzelili pierwszego gola w drugiej połowie. Dom Parker prowadził piłkę 22-połowę do drugiego przyłożenia w Polsce i objął prowadzenie 21-14.

Bitwa toczyła się tam iz powrotem, a Raiders maszerowali na inne holenderskie miasto. Dominguez zdobył swoje drugie przyłożenie tego wieczoru, 28-14.

Buldogi zaczynają wracać pod koniec trzeciej kwarty. QB Jack Fulton wbił piłkę do ostatniej strefy na swoje drugie przyłożenie, zamykając prowadzenie 28-21.

Następnie polskie zespoły specjalne kontynuowały rozgrywkę, odzyskując uderzenie z bocznej bramki Cole’a Fultona. Atak polski powrócił na pole.

Bulldogs QB Jack Fulton nie zdobył bramki i wyrównał 28-28 w czwartej kwarcie.

Krawat nie trwał długo. Poszukiwacze 4th down i 2, Scribag 42-stoczni przyziemienia przekazać Dominguez utrzymać prowadzenie 35-28.

Jeźdźcy utrzymują prędkość. Obrona South Range stała się większa po tym, jak Bulldogs próbowały awansować piłkę w 4 próbie i 5 przejazdach. Raiders byli w stanie zatrzymać Polskę na swoich torach na 27-metrowej linii Bulldoga.

READ  Wagner obawia się, że polskie wojska będą napierać w kierunku granicy

South Range miał jeszcze jeden mecz z przyłożeniem na 3 minuty przed końcem meczu, co pozwoliło QB Scribagowi na wbicie piłki do strefy końcowej i zwiększenie przewagi do 42-28.

Na zaledwie kilka sekund przed końcem meczu Bulldogs zdobyli kolejne przyłożenie, ale przegapili dwupunktową konwersję.

Najeźdźcy są obecni jako 42-34.

Polska walczyła dalej, ale to nie wystarczyło.

The Raiders zapewnili sobie zwycięstwo i weszli do szóstego tygodnia z resztą, niepokonani.

South Range (5-0) gości Girat w przyszłym tygodniu. Polska (2-3) odwiedzi Nil.

Otrzymuj aktualne wyniki w trakcie play-offów Wyniki WKBN Strona.

Szukasz poziomów? Proszę odwiedź Poziomy piłkarskie WKBN High School Strona.

Zobacz wywiady i uzyskaj profile graczy dla jednych z najlepszych graczy w Dolinie – odwiedź WKBN Big22 Strona.