Pete Evans sprzedaje swoje rozległe spa w pobliżu Byron Bay po „anulowaniu” go podczas pandemii Covida

Pete Evans sprzedaje swoje rozległe spa w pobliżu Byron Bay po „anulowaniu” go podczas pandemii Covida

Napisane przez A. Jamesa dla Daily Mail w Australii

08:06 09 lutego 2024, aktualizacja 08:11 09 lutego 2024

Podczas kryzysu związanego z Covid-19 zakazano mu korzystania z mediów społecznościowych ze względu na jego kontrowersyjne poglądy.

Teraz Pete Evans (53 l.) przygotowuje się do sprzedaży swojego luksusowego spa na środkowo-północnym wybrzeżu Nowej Południowej Walii.

Położona w lesie deszczowym Beryl Creek, 62 km od Byron Bay, posiadłość rozciąga się na powierzchni 7,9 hektara i ma dziesięć sypialni i jedenaście łazienek.

Była gwiazda reality show i jego żona Nicola wydali na tę posiadłość w 2020 roku 1 milion dolarów, a później prowadzili warsztaty, podczas których klienci płacili 2500 dolarów za „rekolekcje postu” i „ceremonie oddechowe”.

Ogłoszenie reklamowane jest jako ośrodek oferujący „luksus na boso” i nie zawiera cennika.

Były gwiazdor My Kitchen Rules, Pete Evans (53 l.), przygotowuje się do sprzedaży swojego luksusowego spa na środkowo-północnym wybrzeżu Nowej Południowej Walii za nieujawnioną sumę.
Była gwiazda reality show i jego żona Nicola (na zdjęciu) wydali na tę posiadłość w 2020 roku 1 milion dolarów, a później prowadzili „warsztaty”, podczas których klienci płacili 2500 dolarów za „rekolekcje na czczo”.

Tymczasem średnia cena w pobliskim Murwillumbah wynosi 765 000 dolarów.

Nieruchomość składa się z dwupiętrowego domku oraz dwóch oddzielnych budynków z domkami i udogodnieniami.

To zaciszne miejsce, położone u podnóża góry Mount Warning, oferuje wspaniałe widoki na okoliczne buszu.

Tymczasem w głównym domu znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, przestronny taras rozrywkowy i prywatny balkon prowadzący do jadalni.

Nieruchomość składa się z dwupiętrowego domku oraz dwóch oddzielnych budynków z domkami i udogodnieniami
To zaciszne miejsce, położone u podnóża góry Mount Warning, oferuje wspaniałe widoki na okoliczne buszu

Elementy projektu obejmują drewniane podłogi, odsłonięte drewniane belki oraz przestronny i przestronny otwarty plan piętra.

Ponadto istnieje siedem domków dla gości, źródło słodkowodne, spa i duże studio pilates.

Do dyspozycji Gości jest także studio jogi, sauna, spa, łaźnia lodowa i japońska herbaciarnia.

Kolejną atrakcją jest podziemny basen magnezowy.

Ponadto istnieje siedem domków dla gości, źródło słodkowodne, spa i duże studio pilates.

Od czasu, gdy w listopadzie 2020 r. w ciągu 48 godzin po opublikowaniu neonazistowskich memów w mediach społecznościowych Evans nie był wyeksponowany, nie rzucał się w oczy.

W ciągu ostatnich kilku lat Evans stał w obliczu szeregu kontrowersji.

Popularna gwiazda telewizyjna spotkała się z krytyką za wypowiadanie się przeciwko przepisom dotyczącym szczepionek i została ukarana grzywną w wysokości 25 000 dolarów za obsługę lekkiej maszyny, która, jego zdaniem, pomogła w leczeniu objawów Covida.

READ  Piosenkarka weselna w wieku 25 lat: idealne święto lat 80., jeden z najwspanialszych komedii romantycznych lat 90.
Od czasu „odwołania” Evansa z powodu pandemii Covida nie rzucał się w oczy

W maju 2020 roku ogłoszono, że Pitt rozstaje się z Channel Seven po 10 latach pełnienia funkcji sędziego w programie My Kitchen Rules wraz z Manu Feildelem i gościnnym sędzią Colinem Fassnidgem.

Uwolniony od ograniczeń umownych telewizji głównego nurtu Evans zaczął publikować w mediach społecznościowych swoje przekonania na temat szczepionek i pandemii Covid-19.

W lipcu 2020 roku Evans wywołał oburzenie, gdy fałszywie stwierdził, że Covid-19 to „pieprzona mistyfikacja”, a pandemia „jest niczym w porównaniu z tym, co dzieje się na świecie na masową skalę”.

Przeczytaj więcej: Fauci w końcu kaszle nad fiaskiem Covida, przyznając, że wyciek z laboratorium jest wiarygodny i ujawnia, że ​​zwrócił się do szkół o egzekwowanie mandatów dotyczących szczepionek

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *