Peter Jackson został wydany w radosnym niedowierzaniu, gdy The Beatles: Wracaj

To był raj dla filmowców dla tego super fana, który spędził cztery lata bawiąc się kapsułą czasu wysłaną prosto z 1969 roku – roku przed tym, jak Beatlesi już nie istnieli.

Sir Peter powiedział: „Siedzę tutaj fanem i wciąż kręcę głową myśląc, że nie mogę uwierzyć, że to istnieje”.

„To znaczy, kto by pomyślał – 50 lat później – pomyślelibyśmy, że wszystko o The Beatles było widziane i słyszane. Wszystkie filmy dokumentalne o Beatlesach, które widziałem, to te same stare rzeczy, ponieważ widzieliśmy tak wiele czasy.

„Wtedy wydaje się, że nie wiadomo skąd pochodzi ta skarbnica 60 godzin nowego materiału Beatlesów. To najbardziej surowe, najbardziej osobiste i najbardziej osobiste ujęcie każdego zespołu – to tylko Beatlesi”.

Trzeba się więc zastanowić – w jaki sposób te nagrania pozostały ukryte przez tak wiele dziesięcioleci?

Sir Peter wyjaśnił: „The Beatles nie chcieli tego widzieć, więc jeśli czegoś nie chcieli widzieć, to proste – mają to w dużym skarbcu, w sekretnym skarbcu w nieznanym miejscu”.

„To wszystko leżało na półce. Nie chcieli, żeby ktokolwiek to widział”.

Ale teraz to robią. Pozostali dwaj mistrzowie – Paul i Ringo – przekazali klucz Sir Peterowi, aby jego niesamowici technolodzy mogli otworzyć przeszłość dla publiczności dziś iw przyszłości.

READ  Włoski reżyser Sorrentino kieruje kamerę na tragedię swojej rodziny

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top