Piers Morgan jest wściekły za powiedzenie Meghan Markle „wygwizdany”: „rażąco nieszczery”

Piers Morgan jest wściekły za powiedzenie Meghan Markle „wygwizdany”: „rażąco nieszczery”

Piers Morgan spotyka się z oburzeniem fanów po tym, jak podczas Święta Dziękczynienia królowej kpił z powrotu Meghan Markle i księcia Harry’ego do królewskiego życia.

Mówiąc o rodzinie Sussex wygwizdanej przed katedrą św. Pawła w piątek, były gospodarz GMB oskarżył parę o zorganizowanie jubileuszu „całkowicie o sobie”.

Książę i księżna Sussex, hrabstwa w południowej Anglii, z którego przyjechałem, nawiasem mówiąc, i gdzie spędzili dokładnie trzy godziny, to para samolubnych, niegrzecznych, narzekających, obłudnych ekstrawagancji.

„Para głosząca prywatność, świadoma ubóstwa i dwutlenku węgla przeleci 5000 mil, wyrzucając 1,5 tony emisji dwutlenku węgla, oczywiście w towarzystwie ekipy filmowej Netflix, aby nagrać swój reality show w stylu Kardashian.

„Jednak emisje, które najbardziej mnie martwią, to inne szkodliwe toksyczne opary, które nieuchronnie będą emitowane od chwili, gdy tu wylądują i zrobią Jubileusz o sobie.

„I już drżę na myśl o tym, jak ten żądny sławy duet zdobędzie nagłówki od kobiety, która powinna zostać nagrodzona tylko po to, by umocnić ich rywalizującą, królewską markę”.

Pierce później udostępnił artykuł, w którym twierdził, że Sussexes otrzymali owację na stojąco podczas imprezy i wezwali do krytyki na Twitterze.

Spotkał się z rozgniewanymi fanami, którzy krytykowali go za ponowne wejście do pary.

– To było w telewizji. Nikt nie buczał Harry’ego i Meghan. Dlaczego jest powiązany z rażąco nieszczerym artykułem? Użytkownik ogłosił.

Jeden napisał: „Po prostu nieprawda. Wiesz”.

Trzeci skomentował: „Z wyjątkiem tego, że nie byli. To był Borys”.

READ  Jonah Hill prosi fanów, aby przestali komentować jego ciało

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top