Piers Morgan przysięga zemstę na księżnej Sussex, Meghan Markle, w nowej kolumnie dla brytyjskiej gazety

Morgan ogłosił swoją nową kolumnę zatytułowaną Piers Morgan Uncensored for Brytyjski tabloid The Sun Sobota (czasu nowozelandzkiego) – jak ostrzegał Markle czeka „bardzo niemiła niespodzianka”.

„Kolumna jest nazywana bezobsługową, ponieważ robi to, co jest napisane na puszce” – powiedział. „W efekcie zostałem ocenzurowany w mojej poprzedniej pracy i poproszono mnie o przeproszenie Meghan Markle za wymowną opinię, czego oczywiście bym nie zrobiła.

„Irytująca mała księżniczka Pinokio zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby mnie odwołać i będzie miała bardzo nieprzyjemną niespodziankę, kiedy ja, podobnie jak Łazarz, zniknę z pola widzenia.

„To było bardzo bolesne doświadczenie w Good Morning Britain, ale teraz pracuję gdzieś, gdzie mogę swobodnie wyrażać swoje opinie”.

Morgan obiecał spróbować cofnąć kulturę anulowania w swojej nowej kolumnie.

„Chcę na własną rękę poprowadzić misję na całym świecie, aby zakończyć kulturę abolicji” – powiedział. „Ludzie są zmęczeni tym, że mówi się im, co ich uważa za zabawne, jak się ubierać, co pić, jak się zachowywać, jakie książki mogą czytać, jakie filmy mogą im się podobać.

„Brygada Przebudzonych ma wąski pogląd, nie ma poczucia humoru, jest brutalna, to forma faszyzmu”.

Morgan powiedział, że jego nowa kolumna będzie nie tylko wymierzona w Markle i że zamierza wyrazić swoją prawdziwą opinię na temat wszystkich i wszystkich kwestii.

„Narcystyczne gwiazdy, hipokryci politycy, cnotliwi młodzi członkowie rodziny królewskiej… Obawiam się, że twój najgorszy koszmar. Wróciłem!”

READ  Gwiazda Harry'ego Pottera, Emma Watson, przerywa ciszę w mediach społecznościowych, aby poruszyć pogłoski o karierze i zaręczynach

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top