Piers Morgan uwalnia zdesperowaną gwiazdę rzeczywistości, Meghan Markle, mówi, że wywiad z Elaine sprawił, że potrzebował „wiadra chorych”

W swoim artykule Morgan powiedział, że oglądając wywiad, który opisał jako „wstydliwe, komediowe starcie między najbardziej narcystycznymi, fałszywymi i nękanymi celebrytami, odczuwał mdłości”.

W pewnym momencie powiedział, że „potrzebuje wiadra pacjenta, aby przejść”.

Zauważył, że dwie kobiety znajdowały się w centrum zarzutów dotyczących znęcania się.

„Nic dziwnego, że nękanie w miejscu pracy nie było tematem dyskusji zeszłej nocy. Podobnie jak zniszczenie rodziny królewskiej, monarchii i instytucji, które rzekomo nienawidzi, przez księżniczkę Pinokio, były niczym mleko jak chciwe farmy mleczne”.

Pałac Buckingham Rozpoczął śledztwo w sprawie Markah po tym, jak okazało się, że byli doradcy Meghan skarżyli się na jej zachowanie, czując, że zostali zmuszeni do odejścia z pracy z powodu jej zastraszania. Pałac powiedział, że jest „bardzo zaniepokojony” zarzutami, ale Meghan twierdziła, że ​​był to „atak na jej postać” i był bezpodstawny. Wyniki tego śledztwa są spodziewane dopiero w przyszłym roku.

DeGeneres Napotkałem też problemy związane z zastraszaniem. Kilku byłych pracowników jej programu telewizyjnego oskarżyło członków jej kierownictwa o nękanie i dopuszczanie do toksycznej kultury. Host czatu przepraszam za to w zeszłym roku.

Morgan powiedział, że pojawienie się Meghan w programie telewizyjnym może być zaskoczeniem dla każdego, kto został „oszukany” w przekonaniu, że księżna opuściła Wielką Brytanię w zeszłym roku, ponieważ „pragnęła prywatności swojej rodziny przed dziką brytyjską prasą”.

„Okazuje się, że wcale nie chciała prywatności, po prostu chciała trzymać się z daleka od każdego, kto mógłby negatywnie spojrzeć na jej ciągłe narzekania i hipokryzję.

„I oczywiście chciała uciec od wykonywania często żmudnych i nieciekawych obowiązków królewskich związanych z uzyskaniem tytułu takiego jak księżna Sussex”.

W wywiadzie z Oprah Winfrey w marcu, Megan powiedziała, że ​​miała myśli samobójcze Kiedy pracowała jako królewska, mówiąc, że jest pod ścisłą kontrolą – w tym w mediach – i zmaga się z życiem w Wielkiej Brytanii.

READ  Partia Komunistyczna zakazuje „biseksualistów” w chińskiej telewizji

Meghan i Harry rozmawiali o ingerencji prasy w ich życie. W październiku 2019 r. Harry napisał, że Meghan stała się „jedną z ostatnich ofiar brytyjskiej prasy brukowej, która prowadzi kampanię przeciwko jednostkom, nie myśląc o konsekwencjach”.

Morgan powiedziała w sobotę, że Meghan używa teraz swojego królewskiego nazwiska, aby zarabiać pieniądze na występowaniu i sprzedaży książki dla swoich dzieci. Napisał, że Meghan dyskredytowała rodzinę królewską, m.in. uczestnicząc w dowcipie z Ellen z niektórymi ulicznymi sprzedawcami.

„Klęska Ellen z zeszłej nocy ujawniła, że ​​Meghan Markle pragnie zostać celebrytą z C-listy reality TV, a nie nieruchomością z listy ofert pracy. Ale nawet Kardashian rozważyłby podstęp ulicznego sprzedawcy pod nią i zaszkodziłby marce.

„Więc to było dziecinne i zawstydzające. Poniżanie się brytyjskiej rodziny królewskiej w ten sposób jest całkowicie nie do przyjęcia. Nie tylko dlatego, że sprawiła, że ​​Meghan Markle wyglądała śmiesznie, ale dlatego, że sprawiła, że ​​brytyjska monarchia wyglądała śmiesznie”.

Królowa ponownie wezwała Meghan do odebrania jej królewskiego tytułu.

Morgan zrezygnował ze swojej starszej pracy w Good Morning Britain na początku tego roku w związku z wysypem skarg, mówiąc, że nie wierzy w twierdzenia Meghan, że miała problemy ze zdrowiem psychicznym, mieszkając w Wielkiej Brytanii. Regulator mediów Ofcom później uniewinnił Morgana od naruszenia jakiegokolwiek kodu transmisji.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top