Piers Morgan „wzywa rodzinę królewską do rozważenia podjęcia kroków prawnych poprzez podanie nazwisk dwóch członków rodziny królewskiej w obliczu burzy rasowej księcia Archiego”

Piers Morgan „wzywa rodzinę królewską do rozważenia podjęcia kroków prawnych poprzez podanie nazwisk dwóch członków rodziny królewskiej w obliczu burzy rasowej księcia Archiego”

Według doniesień Piers Morgan skłonił rodzinę królewską do rozważenia podjęcia kroków prawnych, wymieniając dwóch członków rodziny królewskiej w centrum nowej burzy rasowej księcia Archiego.

Zdeklarowany brytyjski prezenter telewizyjny (58 l.) postanowił w środowy wieczór w swoim programie TalkTV wymienić nazwiska dwóch członków rodziny królewskiej, którzy, jak stwierdził 41-letni pisarz Omid Scobie, mieli „wątpliwości” co do koloru skóry syna księcia i księżnej Wielkiej Brytanii. Sussex w holenderskiej wersji swojego programu telewizyjnego. Nowa książka o tej parze nosi tytuł Endgame.

Komentatorzy królewscy powiedzieli MailOnline, że posunięcie Morgana było „niewłaściwą decyzją”.

Krytykowali także jego decyzję, nazywając ją „haniebną”, „nienawistną” i „złą”.

Źródło dodało, że monarchia uważa książkę Scobiego za „antykrólewską tyradę”.

the codzienna poczta Źródło dodało, że wiadomo, że rodzina królewska „rozważa wszystkie opcje”, w tym podjęcie kroków prawnych.

Inni informatorzy powiedzieli Codzienne lustro W Pałacu Buckingham panuje „całkowita konsternacja” po tym, jak nazwiska stały się popularne w mediach społecznościowych po transmisji Morgana.

Meghan, 42-letnia księżna Sussex, po raz pierwszy podczas niesławnego spotkania jej i jej 39-letniego męża, księcia Harry’ego z 69-letnią Oprah Winfrey w 2021 r., stwierdziła, że ​​między nią, Harrym i członkami rodziny królewskiej odbyło się „kilka rozmów” na temat … Jak ciemna jest skóra Archiego?

Meghan, księżna Sussex, odeszła, a brytyjski książę Harry, książę Sussex w październiku.  Zdjęcie/AP
Meghan, księżna Sussex, odeszła, a brytyjski książę Harry, książę Sussex w październiku. Zdjęcie/AP

Para zdecydowała się nie ujawniać nazwiska, ale Morgan kontynuował swój program telewizyjny i opublikował dwa nazwiska w swoich mediach społecznościowych.

Podjął ten krok po tym, jak we wtorek wyszło na jaw, że holenderskie tłumaczenie książki Scobiego zawierające nazwiska jest na sprzedaż w Holandii.

Wydawca wyciągnął egzemplarze i zmielił je.

Morgan powiedział, że jego decyzja umożliwi mieszkańcom Wielkiej Brytanii „bardziej otwartą dyskusję na temat tej całej sprawy”.

Autor Omid Scobie.  Zdjęcie / w zestawie
Autor Omid Scobie. Zdjęcie / w zestawie

READ  U Kathy Griffin zdiagnozowano „ekstremalny przypadek” złożonego zespołu stresu pourazowego

Dodał: „Ponieważ nie wierzę, że jakikolwiek członek rodziny królewskiej kiedykolwiek wygłosił jakiekolwiek rasistowskie uwagi i dopóki nie pojawią się faktyczne dowody na to, że takie uwagi zostały poczynione, nigdy w to nie uwierzę”.

Przed wymienieniem nazwisk członków rodziny królewskiej Morgan dodała: „Ale teraz możemy rozpocząć proces sprawdzania, czy w ogóle zostały one wypowiedziane, jaki był kontekst i czy w ogóle miały one charakter rasistowski – jak mówię, nie sądzę, żeby tak było czy w ogóle miał jakiekolwiek rasistowskie zamiary.” „. „.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *