Piosenkarka Lizzo odchodzi we łzach po „wyczerpującym nadużywaniu tłuszczu i rasizmie”

Na tym zrzucie ekranu Lizzo występuje podczas One World: Together At Home zaprezentowanego przez Global Citizen 18 kwietnia 2020 r. Zdjęcie/Getty Images

Lizzo zalała się łzami po tym, jak została wykorzystana przez „fobię otyłości i rasizm”.

33-letnia piosenkarka odpowiedziała na trolle, które po wydaniu jej nowego teledysku do utworu „Rumors” dostrojonego do Cardi B wysłały jej „złośliwe” notatki, i czasami ma wrażenie, że „świat nie kocha” [her] plecy”.

Przemawiając na Instagramie Live, powiedziała: „W dni, kiedy czuję, że powinnam być najszczęśliwsza… Jestem tak sfrustrowana.

„Nawet im nie powiem, żeby dać im siłę.

„Ludzie się nade mną wstydzą i to nie ma sensu” – kontynuowała.

„Boi się tłuszczu, jest rasistowska i krzywdząca. Jeśli nie lubisz mojej muzyki, to świetnie. Jeśli nie lubisz piosenki „Rumors”, to świetnie. Ale wielu ludzi nie lubi mnie, ponieważ jak wyglądam…

„Czasami czuję, że świat już mnie nie pokocha.

„To tak, jakby nie miało znaczenia, ile pozytywnej energii wkładasz w świat, wciąż masz ludzi, którzy mają… coś o tobie do powiedzenia” – powiedziała Lizzo.

„To często nie rani moich uczuć, nie obchodzi mnie to.

„Myślę, że kiedy ciężko pracuję, moja tolerancja spada. Moja cierpliwość jest mniejsza. Jestem bardziej wrażliwa i to na mnie wpływa”.

Lizzo, której prawdziwe nazwisko brzmi Melissa Jefferson, upiera się, że tworzy muzykę „dla wszystkich” i chociaż „codziennie dąży do radości”, czasami czuje się „zmęczona i niepewna”.

Powiedziała: „Myślę, że jestem tym przytłoczona.

„Myślę, że byłem w szoku, odkąd wyszła piosenka… i nie mogłem usiąść wygodnie i po prostu sobie pogratulować.

„Rzuciłem piosenkę i powiedziałem, że cokolwiek chciałem powiedzieć, tworzę muzykę, którą kocham, to jest dla mnie ważne i tworzę muzykę, która mam nadzieję pomaga ludziom”.

READ  Wing and Pray: Jak zamienić cudowną podróż w filmowy wrak pociągu

„Nie tworzę muzyki dla białych. Nie tworzę muzyki dla nikogo. Jestem czarną kobietą, która tworzy muzykę. Tworzę czarną muzykę i sama nikomu nie służy… wszyscy są zaproszeni.”

„Dla ludzi, którzy zawsze mają o mnie coś negatywnego do powiedzenia, co nie ma nic wspólnego z muzyką, treścią mojej postaci, mną jako artystą, wszystkim, co ma związek z moim ciałem lub czymkolwiek, w co wpadam…moim oczy ssą z tyłu.

„Ponieważ mamo ******* masz zamiar nadrobić zaległości.

„Szukam radości każdego dnia… ale w drodze do radości czujesz się smutny, wyczerpany, zły, zdenerwowany, zmęczony i niepewny.

„W drodze do radości są te wszystkie przystanki, a teraz właśnie przez nie przeszedłem. Przezwyciężyłem je”.

Jednak twórca „Good as Hell” obiecał, że od teraz będzie skupiał się wyłącznie na „pozytywnych opiniach”.

Dodała: „Od teraz skupię się tylko na pozytywnych komentarzach. Nie mam czasu na twoje negatywne nastawienie i twoją wewnętrzną nienawiść do samego siebie, którą rozsiewasz na mnie swoim rasizmem i tłustą fobią”.

„Nie mam na to czasu. W każdym razie nadal będę sobą. Nadal będę złą osobą ****…”

Cardi B wystrzeliła w obronie swojego chłopaka.

W serii tweetów napisała: „Kiedy stajesz w obronie siebie, twierdzą, że jesteś problematyczny i wrażliwy. A kiedy tego nie robisz, rozrywają cię, więc tak płaczesz. Niezależnie od tego, czy jesteś chudy, duży czy plastikowy , zawsze starają się przełożyć na ciebie swoje obawy.Pamiętaj, że są to maniacy patrzący na popularny stół.

„Plotki świetnie się sprawdzają. Przestań próbować mówić, że piosenka jest klapą, by ignorować uczucia kobiet dotyczące zastraszania lub zachowywać się tak, jakby potrzebowały współczucia.

Piosenka znajduje się wśród 10 najlepszych utworów na wszystkich platformach. Wstydź się na ciele i nazywaj matkę złośliwą i rasistowską jak f***. (sic)”

READ  Nieoczekiwany konflikt w harmonogramie: Kendrick Lamar odwołuje koncert w Oakland

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *