Podczas wizyty w Wielkiej Brytanii książę Harry może spotkać się z podobnym traktowaniem jak były król Edward

Podczas wizyty w Wielkiej Brytanii książę Harry może spotkać się z podobnym traktowaniem jak były król Edward

Oczekuje się, że Harry odbędzie kolejne spotkanie z królem Karolem podczas swojej wizyty w Wielkiej Brytanii

Edward słynnie zrzekł się tronu, aby poślubić Simpsona

Książę Harry może spotkać się z podobnym traktowaniem, jakie otrzymał od pałacu Edward VIII.

W swoim najnowszym wywiadzie królewski ekspert dokonał porównań obecnych relacji Harry'ego i Meghan Markle z rodziną królewską z historyczną sytuacją byłego króla Edwarda VIII i jego partnerki Wallis Simpson.

Edward słynnie zrzekł się tronu, aby poślubić Simpsona. Podobnie Harry i Meghan, po decyzji o ustąpieniu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w 2020 r., przenieśli się do Stanów Zjednoczonych w ramach wydarzenia nazwanego „Megxit”. Quinn podkreślił podobieństwa między tymi dwoma stanowiskami.

W rozmowie wyłącznie z TheMirror królewski ekspert i autor Tom Quinn powiedział: „Harry znajduje się pod presją, aby utrzymać jakiś kontakt z rodziną, nawet jeśli ma to dotyczyć tylko nowych projektów pary. Harry wciąż ma niejasną nadzieję, że zostanie mu wybaczone i że zaproponowano rolę drugoplanową.” Gdzieś.

Ekspert królewski porównał także wygnanych członków rodziny królewskiej do Edwarda VIII i Wallis Simpson, których zamiar zawarcia małżeństwa spowodował kryzys konstytucyjny, który zmusił króla do abdykacji. Po ślubie we Francji mieszkali w pięknym domu, ale byli „bardzo nieszczęśliwi” – ​​stwierdziła Quinn. Dodał: „Nawet Edward VIII po abdykacji otrzymał kilka mniejszych ról. Harry będzie tego świadomy”.

Kontynuując rozmowę na temat księcia i księżnej Sussex, Quinn powiedział, że w miarę jak Meghan i Harry stają się starszą parą, a część ich związku się rozpada, „istnieje realne ryzyko, że Harry poczuje się zagubiony – tak jak Edward VIII czuł się zagubiony kiedy opadł kurz.” Z panią Simpson.

Zakończył słowami: „To jest moment, w którym Harry faktycznie podejmie wielkie wysiłki, aby zbudować mosty ze swoim bratem i pozwolić mu być królem na pół etatu (z Meghan), tak jak chce. Ale jeśli urzędnicy pałacowi postawią na swoim. ” „To się nigdy nie wydarzy.”

READ  Salvual Sam Smith ogłusza tłum trans-Tasmanów po ogłoszeniu imprezy w Nowej Zelandii

W przeciwieństwie do Edwarda VII i jego żony, Harry i Meghan mogą swobodnie wracać do Wielkiej Brytanii bez konieczności uzyskania zgody króla.

Z doniesień udostępnionych w The Mirror wynika, że ​​w międzyczasie Harry ma odbyć kolejne krótkie i oficjalne spotkanie z królem Karolem podczas jego wizyty w Wielkiej Brytanii.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *