Polska drużyna piłkarska Visa Kraków rozszerza swoją działalność sportową i podpisuje kontrakt z drużyną Tota 2

Kolejna duża organizacja sportowa rozszerza swoją działalność sportową Razem2Polski klub piłkarski Visa Kraków podpisał nową listę, która rozpocznie rywalizację w nadchodzących wydarzeniach.

To był ruch w pracach od jakiegoś czasu, ale organizacja naprawdę chciała upewnić się, że właściwe zespoły współpracują ze sobą przed rejestracją.

Ogólnie rzecz biorąc, Vishnu Krakow’s Visa All IN! Gry Kraków Razem W skład składu wchodzi pięciu graczy, z których wielu wielokrotnie dołączało, aby rywalizować w ostatnich wydarzeniach i kwalifikacjach, menedżer i komentator / gospodarz.

  • Nadan „Egzotyczny_Jeleń” Michajłowicz
  • Marcel „Ekon” Hosovyenko (kapitan)
  • Kuba „Jakub” Staniszewski
  • Marcin „Molex” Bucky
  • Jednak Patrick „Crush”?
  • Mikey „Guerrilla” Jiwak (kierownik)
  • Domec „bandyta” Borys (gospodarz)

Wszyscy zawodnicy i pracownicy pochodzą z Polski, a najbardziej utytułowanym członkiem zespołu jest Exotic_Deer, który grał w drużynie 2018 dla wielu mocnych akcji, takich jak Qingquin i Let’s Do It. Wygraj pod nowym sztandarem.

„Cieszymy się, że Visna Graco nas pod to wzięła”. Ecken Powiedział. „Uważamy, że ta współpraca z firmą będzie czymś wyjątkowym. Z pewnością pomoże pchnąć polską scenę w górę, a tym samym podnieść Polskę. Razem2 Fani. Wierzymy, że mamy potencjał, motywację, a przede wszystkim możemy wiele osiągnąć.

Przed tym ruchem Visna Krako uderzył stosunkowo skutecznie CS: Geo Lista prowadzona przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i in FIFA Gracze. Teraz system ma nadzieję zapewnić większą stabilność Razem Scena w Polsce jednocześnie konkuruje z najlepszymi zespołami i rozwija markę.

„Bardzo się cieszymy, że możemy w naszych ramach utworzyć kolejny oddział” – powiedział Misko Sapus, kierownik sprzedaży i sportu Visco Kraków. Powiedział. „Mamy nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce Razem2Stajemy w zgodzie ze światowymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się z nimi zmierzyć! ”

READ  Let's Get Weird-All World Best Song Contest: Polska

Według kierownictwa zespół już trenuje w jednym z obiektów zespołu i przygotowuje się do wydania niektórych treści w przyszłości, a także do rywalizacji w niektórych nadchodzących wydarzeniach.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *