Polska piłka poradzi sobie ze stratą 19 starterów w tym sezonie

POLSKA, Ohio (WKBN) – Przejęcie licealnego programu piłkarskiego, który ukończyłeś, nie jest łatwym zadaniem. Dodaj do tego fakt, że twój tata jest legendarnym trenerem i ma stadion nazwany jego imieniem.

Cóż, kto inny odpowiedziałby na dzwonek, jeśli nie trener Tom Pawlanski, który w swoim pierwszym sezonie w Polsce wygrał 8:4? Pierwszy raz od 1983 roku główny trener pierwszego roku wygrał dla Bulldogs.

„Jesteśmy głęboko przekonani, że piłka nożna jest naprawdę ważna dla wszystkich. To znacząca część naszej kultury” – powiedział Pawlanski. „Mamy tu wiele młodych dzieci, które pracują nad swoimi ogonami, by być wspaniałymi polskimi buldogami”.

To drużyna piłkarska, która wie co nieco o wygrywaniu i potrzebuje tej kultury, aby rozwinąć nowe pokolenie talentów.

„Prowadzeni przez naszych trzech kapitanów i naszych 11 seniorów, myślę, że nasz underclassman jest świetny i po raz kolejny mamy świetny przykład tego, co powinno być, czym powinno być i czego oczekujemy” – powiedział Pawlanski. .

Niewiele osób wie, jak się tam dostać, jak trener piłki głową Bulldogs.

– Troszczy się o nas, nie tylko jako graczy, ale jako ludzi w ogóle – powiedział senior Stefan Solic.

Po ponad dwóch dekadach prowadzenia drużyny piłkarskiej Lakeview oddalonej o 30 mil, Pawlanski na drugi rok osiedla się w swoim domu w Polsce.

„Jestem zaszczycony, że miałem przywilej bycia przez niego trenowanym” – powiedział Zolik.

Ale po przegranej 19 startujących do matury z pewnością nie będzie to łatwe, więc gracze, którzy podejmą decyzję, mogą zrobić lub przerwać sezon — gracze tacy jak starszy kapitan Bryce Barringer.

„Dobrze jest biegać, skakać i robić wszystko od nowa” – powiedział Barringer.

Barringer faktycznie przegapił cały sezon juniorów z powodu kontuzji.

„Zerwałem zarówno mój ACL, mój menisk, jak i nadwyrężyłem mój drugi sezon baseballowy MCI” – powiedział Barringer. „Naprawdę nienawidziłem przychodzić tutaj i patrzeć, jak grają, ponieważ chciałem być tutaj z nimi, więc było mi ciężko”.

Teraz przejdzie do ostatniego roku jako kapitan, jak głosowali jego koledzy z drużyny.

„Dla mnie to przyprawia o dreszcze” – powiedział Pawlanski. „Wiele mówi o tym, kim jest Price jako osoba, przede wszystkim, kim jest jako lider, wiesz. A potem oczekujemy, że Price będzie miał najlepszy rok w swojej karierze.

„Teraz, wracając tutaj, jesteś znowu gotowy. Mogę tu być, to wspaniale” – powiedział Barringer.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top