Polska pokonała East Liverpool | Wiadomości, sport, praca

Polska pokonała East Liverpool |  Wiadomości, sport, praca

W piątek Marquis Glenn z drużyny East Liverpool schodzi na boisko, a Damon Stansbury walczy w telewizji z polskim Bryce’em Barringerem. IV mecz play-off w Liceum Polskim. (Zdjęcie: Jimmy Joe Savage)

Polska – Polska nabiera tempa w najlepszej porze roku.

Przed play-offami Bulldogs wygrali w tym sezonie dziewięć z dziesięciu meczów i cztery z rzędu. Jeden wynik w meczach to 3:0.

W piątek Polska pokazała, że ​​zwycięża w tym sezonie, pokonując East Liverpool 42:14 w pierwszej rundzie play-offów Dywizji IV, Regionu 13.

„Nasi chłopcy ciężko pracują. Ciężko pracują, aby przetrwać i poczuć się lepiej”. – powiedział trener Polski Tom Pawlanski. „To satysfakcjonujące widzieć, jak nasze dzieci tak ciężko pracują każdego dnia. Piłka nożna jest dla nich ważna. Troszczą się o siebie nawzajem. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych seniorach. Nasi uczniowie z niższych klas poszli ich śladem i jesteśmy w 12. tygodniu.

Ofensywa Bulldogs była dobrze naoliwioną i wydajną maszyną, ponieważ przeciwko Potters zdobywała średnio 7,8 jarda na mecz i prowadziła 21-0 na koniec pierwszej kwarty.

Polska rzuciła 336 jardów, mimo że na początku trzeciej kwarty wyciągnęła kilku ofensywnych zawodników.

Przez całą noc Polska swobodnie poruszała się przy piłce i grała fragment za fragmentem. Rozgrywający Dom Pagano zdobył 9 z 10 trafień na 164 jardy i dwa przyłożenia w pierwszej połowie, kiedy połączył się z Vito Komarą po strzale z pola i trafił z 57 jardów. Dołożył także przyłożenie po ziemi.

Jednak Cole Fulton i Danny Nitoli spowodowali większość szkód na ziemi dla Bulldogs. Każdy z nich miał szybkie przyłożenie, a Fulton prowadził z 94 jardami na siedmiu prowadzących.

„Z przodu jesteśmy młodzi i dzisiaj to pokazało”. – powiedział trener East Liverpoolu Paul Cusick. „Dotarliśmy do 11. tygodnia i teraz musimy dowiedzieć się, czego potrzeba, aby wyjść na boisko i pokonać ten garb”.

READ  Premier Polski powiedział, że Francja i Niemcy robią za mało, by wesprzeć Ukrainę

Przez trzy kwarty polscy defensywni starterzy byli wykluczeni z gry. Po tym jak wyszli z gry z pewnym wynikiem, Potters mogli zacząć przenosić piłkę.

East Liverpool zdobył dwa przyłożenia w czwartej kwarcie, gdy Kevin Wright połączył się z Blake’iem Adkinsem i Dorianem Burchettem.

Ostatecznie polska obrona ograniczyła Potters do zaledwie 167 jardów, w tym zaledwie 34 jardy w biegu. Komara wymusił fumble, które Bulldogs odzyskali, a Wright przechwycił.

Wright podał 9 z 18, a Jaimeen Haney przebiegł 23 jardy na 10 prowadzących.

„W defensywie nasi chłopcy grali ciężko przez cały rok” – stwierdził Pawlanski. „(East Liverpool) dobrze zarządza piłką nożną. W większości wykonaliśmy swoją robotę, a kiedy połączysz te wszystkie rzeczy w jedną całość, jesteś w stanie wykonać kilka zagrań i przytrzymać chłopaków w napięciu. W pierwszej połowie i w pierwszej serii drugiej połowy nasza obrona błyszczała. Nic dziwnego, że mieli świetny tydzień treningów, a nasi trenerzy obrony wykonali kawał dobrej roboty.

East Liverpool zakończył sezon 6-5 w pierwszym sezonie Cusicka. Dołączył do Potters w styczniu po wygraniu 178 meczów w ciągu 24 lat w Crestview.

„Myślę, że zrobiliśmy kilka kroków do przodu” – powiedział Cusick. „Mieliśmy kilka trudnych momentów, ale dzieciaki grały dla nas ciężko i zrobiliśmy duży postęp. Musimy po prostu dalej się doskonalić. Musimy mieć wspaniały okres poza sezonem.

W najbliższy piątek Polska po raz drugi w ciągu trzech tygodni podejmie Struthers. Struthers, które w piątek pokonało Girarda 21:16, przegrało po dogrywce finał sezonu zasadniczego w Polsce 28:27.

„Jesteśmy podekscytowani 12. tygodniem – każdy zespół jest podekscytowany możliwością gry w 12. tygodniu”. – stwierdził Pawlanski. „To przywilej. Kiedy grasz w 12. tygodniu, wiemy, że przeciwna drużyna na boisku będzie bardzo dobrym, dobrze trenowanym zespołem. Musimy mieć świetny tydzień (na treningach), aby mieć szansę .