Polska wylewa to w podwójnym zamiataniu w Gray-New Gloucester

15 maja – Szarość – Kiedy padało, w piątek wlano do Polski – ale w dobry sposób.

Przeważnie w środku lata padał deszcz na boisku baseballowym w Grey-New Gloucester High School, a kiedy przybył, odwiedzający go rycerze zaczęli wywalać zwycięstwa i biegać w dwugłowicowym wymiarze – 18-7 w pierwszych pięciu rundach, i 13-1 w drugich pięciu rundach – rywalizujących Patriotów.

Wszystko zaczęło się od chmur dla Rycerzy (5-5) w pierwszej grze. Po rundach stracili 5-2, ostatecznie zwiększając deficyt do 6-2. Potem w czwartej zmianie – i deszczu – i Polska przejęła kontrolę nad grą z ośmioma zdobytymi runami. Złapali to przez resztę dnia.

„Było ciężko, mieliśmy prowadzenie 6-2, wybraliśmy swojego asa, nie mieliśmy dzisiaj swoich najlepszych rzeczy” – powiedział trener Gray-Ng John Debias. „Musimy grać bardziej regularnie i trzeba lepiej uderzać piłkę. Strzelili w dwóch meczach (31) i tak ciężko jest wygrać.”

Rajd Rycerzy rozpoczął jedna trzecia linii. Pijający nr 7 Reagan Cohen znalazł się na czwartym miejscu, a za nim dublet Adama Kwarzhansky’ego. Kolejne dwa pałki trwały i dwa rundy wróciły do ​​domu na dzikich boiskach Wyatta Kenny’ego. Dylan Sellinger został trafiony przez boisko, aby przynieść kolejny bieg do domu, a dwutorowy singiel Brady’ego Kieffa dał Polsce prowadzenie. Hunter Gibson zagrał jeszcze dwa z jednym singlem, co zakończyło czas Kenny’ego na ławce.

Drew Reynolds przyszedł z ulgą, a Grady Hart powitał muchę ofiarną RBI, która wykonała osiem przejazdów.

– Szybko – powiedział Cohen, nowy przybysz. „Trzeba to zdobyć, a on toczy się dalej”.

Patrioci mieli szansę na odzyskanie rozpędu w czwartej bazie przeciwko polskiej uldze Mitchell Bean, ładując bazy bez outów, ale lot po wyskakującym okienku, który zamienił się w podwójną grę podczas Austina, gdy Albert (pierwszy singiel ) został zastrzelony do domu, aby zakończyć rundę.

READ  Prezydent RP zawetuje ustawę medialną krytykowaną przez USA i UE Polska

Rycerze strzelili cztery rundy w szóstej i siódmej rundzie. Guerrero odniósł trzy zwycięstwa w grze, w tym dwa w grze podwójnej, a Cohen, Keefe i Gibson mieli wiele zwycięstw.

W siódmej bazie Kenny objął trzypunktowe prowadzenie i zdobył gola w ofiarnym locie.

Uderzył w pierwsze dwa pałki i zaczął wychodzić jako pierwszy. Pierwsza część meczu była na dzikim boisku, a druga miała miejsce w singlu Hart’s RBI.

Sprzedawca na początku gry był równy sprzedawcy. Wyszedł z autem w pierwszych trzech rundach, a potem po strikeoucie, Zachary dał Winchesterowi dwumeczowy singiel, a Connor Sanders dwusuwowy dublet. Kolejny bieg wrócił do domu z podwójną kradzieżą.

Patriots podnieśli 6-2 dzięki trzeciemu infield outfield przez Bena Wildsa i dublecie Sandersa na boisku.

„Myślę, że dzieciaki pokazały prawdziwą siłę, która może utrzymać naszego najlepszego miotacza na scenie… i jest to nudny proces i trudno nie lekceważyć wieku dzieciaków, kiedy odchodzi Dylan. „Robią to, omijają nas, ale myślę, że dzieciaki wykonały świetną robotę biorąc głębokie oddechy i wiemy, że jesteśmy dobrą drużyną atakującą. wykonał świetną robotę ”.

Cohen, który był łapaczem Polski w obu meczach, powiedział, że Bean miał nad wszystkim kontrolę. Modlił się, aby Groszek uwolnił go od czterech rund, w których nie pozwolił na trzy uderzenia i spacery.

Keefe oszołomił Patriotów w drugiej grze, zdobywając trzy zwycięstwa i jeden spacer, podczas gdy Mercy strzelił cztery przejazdy w skróconej regułowej grze z pięcioma inningami. Bezpieczeństwo za nim ułatwiło mu pracę.

Ciężkie gry obronne podstawowych rycerzy wodza. Lewy obrońca Sam Paladino złapał złego mucha w biegu, Gibson złapał liniowca na shortstopie, a Groszek poleciał do środka złapania nurka.

„Dzięki temu wszyscy są bardziej pewni siebie” – powiedział Cohen. „Będąc bardziej pewnym siebie, wszyscy myślą, że mogą grać tak samo”.

READ  „Nie zostawiaj śladów” dla polskiego międzynarodowego wyścigu oscarowego - termin nadsyłania zgłoszeń

Zaciekłe gry defensywne zakończyły kolejne dwie rundy. Po drugie, Kwarzhansky zjechał niewłaściwą muchą na trzeciej pozycji, a na trzeciej Gibson złapał skok na drugiej pozycji z biegaczem na płytkim polu.

Rycerze przejęli kontrolę na dłużej niż sekundę – kiedy deszcz znów się wzmógł. Gibson, Hart i Cohen otworzyli rundę singlami, podczas gdy Kwarzhansky prowadził dynamiczną dublet dla dwóch osób. Groszek przejechał dwa razy z jednym singlem, Drew Sailor wybił się na kolejnym biegu i wrócił do domu na szóstym biegu Albert Wild.

„Ci faceci (Polska), grają w to, grają, absolutnie” – powiedział Dibias. „Powinni byli wygrać 30 zwycięstw między tymi dwiema grami, co oznacza, że ​​to śmieszne”.

Cohen awansował 7: 0 do singli RBI na trzecim miejscu, a następnie do singli Ivana Libby i Gibsona RBI do 9-0 na czwartym miejscu.

Patrioci wrócili do biegu w czwartej rundzie, kiedy Kenny popełnił błąd, ukradł drugą, awansował na trzecią pozycję w błędzie rzutu, a następnie uderzył w ofiarny lot Michaela Sweeneya.

Sweeney następnie złapał runę na środku, otwierając piątą, ale Kwarzhansky podwoił serię pięciu zwycięstw w sześciu pałeczkach. Paladino miał singiel z Reserve Bank, sprzedawca podwoił się w biegu, a Keefe wytypował jeszcze dwóch u siebie, aby dać Polsce 12-biegową poduszkę.

Keefe zagrał pojedynczą podwójną rundę z Nickiem Keerem w piątej rundzie.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top