Polska wylewa to w podwójnym zamiataniu w Gray-New Gloucester

Polska wylewa to w podwójnym zamiataniu w Gray-New Gloucester

15 maja – Szarość – Kiedy padało, w piątek wlano do Polski – ale w dobry sposób.

Przeważnie w środku lata padał deszcz na boisku baseballowym w Grey-New Gloucester High School, a kiedy przybył, odwiedzający go rycerze zaczęli wywalać zwycięstwa i biegać w dwugłowicowym wymiarze – 18-7 w pierwszych pięciu rundach, i 13-1 w drugich pięciu rundach – rywalizujących Patriotów.

Wszystko zaczęło się od chmur dla Rycerzy (5-5) w pierwszej grze. Po rundach stracili 5-2, ostatecznie zwiększając deficyt do 6-2. Potem w czwartej zmianie – i deszczu – i Polska przejęła kontrolę nad grą z ośmioma zdobytymi runami. Złapali to przez resztę dnia.

„Było ciężko, mieliśmy prowadzenie 6-2, wybraliśmy swojego asa, nie mieliśmy dzisiaj swoich najlepszych rzeczy” – powiedział trener Gray-Ng John Debias. „Musimy grać bardziej regularnie i trzeba lepiej uderzać piłkę. Strzelili w dwóch meczach (31) i tak ciężko jest wygrać.”

Rajd Rycerzy rozpoczął jedna trzecia linii. Pijający nr 7 Reagan Cohen znalazł się na czwartym miejscu, a za nim dublet Adama Kwarzhansky’ego. Kolejne dwa pałki trwały i dwa rundy wróciły do ​​domu na dzikich boiskach Wyatta Kenny’ego. Dylan Sellinger został trafiony przez boisko, aby przynieść kolejny bieg do domu, a dwutorowy singiel Brady’ego Kieffa dał Polsce prowadzenie. Hunter Gibson zagrał jeszcze dwa z jednym singlem, co zakończyło czas Kenny’ego na ławce.

Drew Reynolds przyszedł z ulgą, a Grady Hart powitał muchę ofiarną RBI, która wykonała osiem przejazdów.

– Szybko – powiedział Cohen, nowy przybysz. „Trzeba to zdobyć, a on toczy się dalej”.

Patrioci mieli szansę na odzyskanie rozpędu w czwartej bazie przeciwko polskiej uldze Mitchell Bean, ładując bazy bez outów, ale lot po wyskakującym okienku, który zamienił się w podwójną grę podczas Austina, gdy Albert (pierwszy singiel ) został zastrzelony do domu, aby zakończyć rundę.

READ  Theo Richmond, który wskrzesił przeszłość w polskim sztetcie, umiera w wieku 93

Rycerze strzelili cztery rundy w szóstej i siódmej rundzie. Guerrero odniósł trzy zwycięstwa w grze, w tym dwa w grze podwójnej, a Cohen, Keefe i Gibson mieli wiele zwycięstw.

W siódmej bazie Kenny objął trzypunktowe prowadzenie i zdobył gola w ofiarnym locie.

Uderzył w pierwsze dwa pałki i zaczął wychodzić jako pierwszy. Pierwsza część meczu była na dzikim boisku, a druga miała miejsce w singlu Hart’s RBI.

Sprzedawca na początku gry był równy sprzedawcy. Wyszedł z autem w pierwszych trzech rundach, a potem po strikeoucie, Zachary dał Winchesterowi dwumeczowy singiel, a Connor Sanders dwusuwowy dublet. Kolejny bieg wrócił do domu z podwójną kradzieżą.

Patriots podnieśli 6-2 dzięki trzeciemu infield outfield przez Bena Wildsa i dublecie Sandersa na boisku.

„Myślę, że dzieciaki pokazały prawdziwą siłę, która może utrzymać naszego najlepszego miotacza na scenie… i jest to nudny proces i trudno nie lekceważyć wieku dzieciaków, kiedy odchodzi Dylan. „Robią to, omijają nas, ale myślę, że dzieciaki wykonały świetną robotę biorąc głębokie oddechy i wiemy, że jesteśmy dobrą drużyną atakującą. wykonał świetną robotę ”.

Cohen, który był łapaczem Polski w obu meczach, powiedział, że Bean miał nad wszystkim kontrolę. Modlił się, aby Groszek uwolnił go od czterech rund, w których nie pozwolił na trzy uderzenia i spacery.

Keefe oszołomił Patriotów w drugiej grze, zdobywając trzy zwycięstwa i jeden spacer, podczas gdy Mercy strzelił cztery przejazdy w skróconej regułowej grze z pięcioma inningami. Bezpieczeństwo za nim ułatwiło mu pracę.

Ciężkie gry obronne podstawowych rycerzy wodza. Lewy obrońca Sam Paladino złapał złego mucha w biegu, Gibson złapał liniowca na shortstopie, a Groszek poleciał do środka złapania nurka.

„Dzięki temu wszyscy są bardziej pewni siebie” – powiedział Cohen. „Będąc bardziej pewnym siebie, wszyscy myślą, że mogą grać tak samo”.

READ  WFI Sonepat Camp zaprasza zapaśników olimpijskich do wyjazdu do Polski do końca maja

Zaciekłe gry defensywne zakończyły kolejne dwie rundy. Po drugie, Kwarzhansky zjechał niewłaściwą muchą na trzeciej pozycji, a na trzeciej Gibson złapał skok na drugiej pozycji z biegaczem na płytkim polu.

Rycerze przejęli kontrolę na dłużej niż sekundę – kiedy deszcz znów się wzmógł. Gibson, Hart i Cohen otworzyli rundę singlami, podczas gdy Kwarzhansky prowadził dynamiczną dublet dla dwóch osób. Groszek przejechał dwa razy z jednym singlem, Drew Sailor wybił się na kolejnym biegu i wrócił do domu na szóstym biegu Albert Wild.

„Ci faceci (Polska), grają w to, grają, absolutnie” – powiedział Dibias. „Powinni byli wygrać 30 zwycięstw między tymi dwiema grami, co oznacza, że ​​to śmieszne”.

Cohen awansował 7: 0 do singli RBI na trzecim miejscu, a następnie do singli Ivana Libby i Gibsona RBI do 9-0 na czwartym miejscu.

Patrioci wrócili do biegu w czwartej rundzie, kiedy Kenny popełnił błąd, ukradł drugą, awansował na trzecią pozycję w błędzie rzutu, a następnie uderzył w ofiarny lot Michaela Sweeneya.

Sweeney następnie złapał runę na środku, otwierając piątą, ale Kwarzhansky podwoił serię pięciu zwycięstw w sześciu pałeczkach. Paladino miał singiel z Reserve Bank, sprzedawca podwoił się w biegu, a Keefe wytypował jeszcze dwóch u siebie, aby dać Polsce 12-biegową poduszkę.

Keefe zagrał pojedynczą podwójną rundę z Nickiem Keerem w piątej rundzie.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *