Polski Hawe Telekom wybiera rozwiązanie Infinera ICE6 800G

Polski Hawe Telekom wybiera rozwiązanie Infinera ICE6 800G

SAN JOSE, Kalifornia, 17 października 2023 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Firma Infinera (NASDAQ: INFN) ogłosiła dzisiaj, że Infinera (NASDAQ: INFN) wybrała rozwiązanie synchroniczne ICE6 800G firmy Infinera w celu świadczenia usług hurtowych o dużej przepustowości operatorom sieci w Polska. . do krajów sąsiadujących na trasie Frankfurt-Warszawa-Wilno. Hawe Telekom wybrał ICE6 firmy Infinera ze względu na wysoką ekonomikę zapewnianą przez wiodące w branży parametry optyczne, co wykazano podczas testów sieci na żywo z Frankfurtu do Warszawy. Korzystając z rozwiązania ICE6 800G firmy Infinera, Hawe Telekom wprowadzi na rynek produkt „Super Highspeed Delivery”, który oferuje swoim klientom wyjątkową usługę umożliwiającą dostarczenie usług nx100G w ciągu 48 godzin.

Hawe Telekom jest jednym z wiodących w Polsce operatorów świadczących usługi telekomunikacyjne innym operatorom. Świadczy kompleksowe i krytyczne usługi telekomunikacyjne operatorom sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej, dostawcom telewizji kablowej, dostawcom Internetu i wszystkim operatorom sieci światłowodowych w Krajowej Sieci Światłowodowej Huawei. Hawe Telekom realizuje nowe inwestycje budując unikalne interkonektory na polskiej granicy, zapewniające dotarcie swoich usług do innych sąsiadujących krajów regionu środkowoeuropejskiego.

Próba między Frankfurtem a Warszawą została przeprowadzona z partnerem Infinery, firmą FCA SA, i zapewniła wysokowydajne transmisje 600G i 800G w istniejącym systemie linii optycznej Hawe Telekom na trasach krajowych i międzynarodowych. Dzięki rozwiązaniu ICE6 800G firmy Infinera firma Hawe Telekom może zapewnić swoim klientom usługi o dużej przepustowości przy niskim koszcie za bit i pomóc swoim klientom w opłacalny sposób sprostać ich nieprzerwanemu zapotrzebowaniu na przepustowość.

„Wyniki uzyskane w naszej sieci potwierdziły, że spełniamy najwyższe standardy operatorskie i możemy świadczyć usługi z dużymi prędkościami. Zawsze poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań, a nasze inwestycje są zawsze starannie zaplanowane, dlatego wybraliśmy system ICE6 800G firmy Infinera , co pozwala nam na korzystanie z usług telekomunikacyjnych z najwyższą efektywnością. Jedną z takich usług jest unikalna na rynku usługa „Super Highspeed Delivery”, która umożliwia Hawe Telekom realizację usług międzymiastowych w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia” – powiedział Dominik Trostowski , Wiceprezes Zarządu Hawe Telekom SA.

READ  Polak Grotecki Limpopo zdobył tytuł

„Wdrażając innowacyjne i wiodące w branży rozwiązanie ICE6 firmy Infinera, Hawe Telekom jest w stanie sprostać wymaganiom w zakresie przepustowości i prędkości na żądanie, zapewniając bezpieczne usługi o dużej przepustowości po niższych kosztach” – powiedział Nick Walton, starszy wiceprezes ds. globalnych sprzedaży w Infinerze. . „Jesteśmy zachwyceni współpracą z Have Telecom przy wdrażaniu ICE6 w ich sieci.”

Łączność:
Głoska bezdźwięczna:
Widok Anny
Tel. +1 (916) 595-8157
[email protected]

Inwestorzy:
Amitabh Bazi, dyrektor ds. relacji inwestorskich
Tel. +1 (669) 295-1489
[email protected]

O Infinerze
Infinera to globalny dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie otwartych sieci optycznych i zaawansowanych półprzewodników optycznych, które pomagają operatorom, operatorom chmury, rządom i przedsiębiorstwom skalować przepustowość sieci, przyspieszać wprowadzanie innowacji w usługach i automatyzować operacje sieciowe. Rozwiązania Infinera zapewniają wiodącą w branży ekonomikę i wydajność w zastosowaniach związanych z transportem długodystansowym, łodziami podwodnymi, wzajemnymi centrami danych i transportem metrem. Aby dowiedzieć się więcej o Infinera, odwiedź www.infinera.com, śledź nas na X i LinkedIn oraz subskrybuj aktualizacje.

Infinera i logo Infinera są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Infinera Corporation.

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia wybiegające w przyszłość, w tym między innymi potencjalne korzyści techniczne, finansowe i operacyjne rozwiązania ICE6 800G firmy Infinera. Stwierdzenia te nie stanowią gwarancji wyników i nie powinny być traktowane jako wskazówka przyszłej działalności lub przyszłych wyników. Rzeczywiste wyniki mogą różnić się od tych oczekiwań ze względu na różne ryzyka i niepewności. Informacje na temat tych ryzyk i niepewności oraz innych ryzyk i niepewności mających wpływ na działalność Infinery znajdują się w sekcji Czynniki ryzyka oraz w innych sekcjach raportu kwartalnego Infinery za kwartał obrotowy kończący się 1 lipca 2023 roku. Wszelkie późniejsze oświadczenia złożone lub wydane w SEC w dniu 9 sierpnia 2023 r. Raporty te są dostępne na stronie internetowej Infinery pod adresem www.infinera.com oraz na stronie internetowej SEC pod adresem www.sec.gov. Stwierdzenia dotyczące przyszłości obejmują stwierdzenia dotyczące naszych oczekiwań, przekonań, zamiarów lub strategii i można je rozpoznać po słowach takich jak „przewidywać”, „wierzyć”, „może”, „szacować”, „przewidywać”, „zamierzać”, „może”. ” ”, „mieć”, „będzie” i „byłby” lub podobne słowa. Infinera nie ma obowiązku ani nie ma zamiaru aktualizować takich stwierdzeń dotyczących przyszłości.

READ  JudoInside - Aktualności - Polski kadet zdobywa złoto, ale Francja zdobywa 8 tytułów w Peelsco Piala

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *