Polski nadawca publiczny TVP EFM wkracza w komedię romantyczną, wprowadzając do sprzedaży „The Love Buzz”.

Polski nadawca publiczny TVP EFM wkracza w komedię romantyczną, wprowadzając do sprzedaży „The Love Buzz”.

TVP, główny nadawca publiczny w Polsce, wkracza na nowy poziom, będąc głównym bohaterem europejskiego rynku filmowego ze słodko-gorzkim komedią o dwóch kobietach w średnim wieku.

„The Love Buzz” („Miłość Jak Miód”) skupia się na tym, co dzieje się, gdy dwie kobiety po pięćdziesiątce, o bardzo odmiennym podejściu do życia, po wejściu w okres menopauzy, zgadzają się na zmianę domu i stylu życia.

Więcej od Variety

Na zlecenie i finansowanie TVP, a producentem wykonawczym jest warszawskie Action Studios, „The Love Buzz” reżyseruje Maciej Migas („Scratch”, „Life Must Go On”), producentem Michał Kwiczyński („Filip”), a współautorem scenariusza Pisarki „Hotelu 52” Aneta Głowska i Katarzyna Leszka.

Aleksandra Kazmieruk, szefowa globalnej dystrybucji TVP, powiedziała: „Dzięki temu zabawnemu i chwytającemu za serce filmowi poszerzamy przestrzeń komedii romantycznych. W dzisiejszych czasach wydaje się niezwykłe, że dwie kobiety po pięćdziesiątce znajdują romans i nowe przyjaźnie, a „The Love Buzz” podkreśla, że ​​wiek to naprawdę liczba.

Film skupia się na życiu dwóch kobiet, Miki (Agnieszka Suzora) i Agaty (Edita Olszówka). Jeden mieszka na wybrzeżu Bałtyku, drugi w Tatrach. Jeden prowadzi sklep ze słodyczami, drugi jest odnoszącym sukcesy projektantem wnętrz. Jedna jest wdową, druga została porzucona przez partnera dla młodszej kobiety. Jeden jest zajęty życiem swoich dzieci i wnuków, drugi zaś jest bezdzietny i dba tylko o swój rozwój duchowy.

Kiedy obie kobiety spotykają się na pogrzebie wspólnego przyjaciela, co przynosi komiczne i dramatyczne skutki, Agata przekonuje Mikę, by urozmaiciła wszystko i zmieniła życie. Dystrybutor TVP Intl. planuje szersze wdrożenie w Europie na terytoriach obejmujących Wielką Brytanię, Irlandię, Islandię, Szwecję, Norwegię, Finlandię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Danię, Grecję i kraje niemieckojęzyczne.

W ofercie TVP znajduje się także zapowiadany wcześniej serial szpiegowski „Zatoka szpiegów” w reżyserii Michała Rogalskiego.

READ  Niemiecka policja zatrzymuje skrajnie prawicowych strażników patrolujących polską granicę

Najlepsza odmiana

Zapisać się Biuletyn Różnorodny. Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *