Polskie buldogi Lady witają South Range Lady Riders

Poland, Ohio (WKBN) – Kiedy Lady Bulldogs pokonały Raiders o jeden punkt (35-34) w grudniu, po raz pierwszy South Range i Polska dały nam natychmiastową klasykę. Oczekiwania na ten konkurs powinny być tak wysokie, jak dwa najlepsze projekty w naszym regionie rywalizujące w konferencji Northeast 8.

Polska ma 9-1 w lidze, a South Range ma 8-1 w półfinale.

Ostatnie spotkanie
Poprzedni sezon (13 grudnia) Polska zatrzymała rajd w Pasmie Południowym, aby wygrać 35-34. Mary Brandt prowadziła wszystkie Lady Bulldogs z 12 punktami, Katie McDonald zakończyła z 8 punktami, a Abby Farber 7 punktów. Lady Riders pokonały Polskę 15-8 w czwartej kwarcie. Alexis Giles zdobył 14 ze swoich 18 punktów w drugiej połowie dla South Range i zdobył Game-Honors.

Statystyki grupy
Zbrodnia bicia: Polska, 54,2; Granica południowa, 33,5
Bezpieczeństwo punktacji: Polska 34,9; Granica południowa, 35,9

Wskazówki dotyczące gry
-South Range wygrał sześć z ośmiu ostatnich meczów, w tym wygraną 35:33 z Lakeview w czwartek.

– Lady Raiders mają średnio tylko 23 punkty z pięciu porażek w tym sezonie. Dla porównania, South Range pozwoliło uzyskać średnio 38,8 punktu na mecz w swoich 10 zwycięstwach.

-Środa, Lexi Giles osiągnęła kamień milowy 1000 punktów Za karierę przygotowawczą w nieudanej próbie przeciwko Canfieldowi.

Lady Bulldogs wygrała dziewięć meczów z rzędu w czwartek, zanim Striders spadło do 50-49. Connie Kokras zdobyła najwyższy szacunek zespołu, gromadząc 21 biegów.

– Polska miała 11 z 15 przeciwników z mniej niż 40 punktami.

Polska wygrała 83 z ostatnich 92 meczów od początku sezonu 2018-19.