Ponieważ rachunki za artykuły spożywcze kosztują fortunę, Lim proponuje „pożywne i pyszne”

Ponieważ rachunki za artykuły spożywcze kosztują fortunę, Lim proponuje „pożywne i pyszne”
Nadia Lim wydała nowy darmowy eBook Saver Flavour z łatwymi i tanimi przepisami.

dostarczone

Nadia Lim wydała nowy darmowy eBook Saver Flavour z łatwymi i tanimi przepisami.

Nowa e-książka z przepisami Nadii Lim obiecuje zapewnić pożywne i niedrogie posiłki rodzinom, które mają problemy z budżetem w obliczu ciągłego wzrostu cen żywności.

Saver Flavour to bezpłatny eBook, który Nowozelandczycy mogą pobrać i powstał we współpracy z wpływowym Kiwi TikTok The Contraversial Kiwi, znanym również jako John Fox, oraz szefami kuchni w Bargain Box by My Food Bag.

Oprócz pomysłów na niedrogie obiady, Savor Flavour oferuje szereg „niedrogich” przekąsek, deserów i dodatków, a także praktyczne wskazówki, jak obniżyć tygodniowe wydatki na artykuły spożywcze.

Lim powiedziała, że ​​słyszała od wielu osób, które „walczą” z budżetami na artykuły spożywcze.

„Słyszałem wiele historii o ludziach, którzy nie byli w stanie położyć na stole odpowiedniego jedzenia, na przykład dobrych, pożywnych posiłków”.

Lim stwierdziła, że ​​łatwo było nawiązać współpracę z Bargain Box i zespołem Fox, aby stworzyć źródło informacji, które mogłoby pomóc ludziom w gotowaniu „pożywnych i pysznych” posiłków.

„To wyzwanie. Jeśli nie jesteś urodzonym kucharzem, dużym wyzwaniem będzie umiejętność myślenia na miejscu i ułożenia wszystkiego w jedną całość” – powiedział Lim.

Nadia Lim wydała nowy darmowy eBook Saver Flavour z łatwymi i tanimi przepisami.

dostarczone

Nadia Lim wydała nowy darmowy eBook Saver Flavour z łatwymi i tanimi przepisami.

Wspólna współpraca przyszła naturalnie. Lim podszedł do Bargain Box i powiedział: „Zróbmy to”, a ponieważ Bargain Box współpracował z Foxem, zabrali go również na pokład.

E-book w niewielkim stopniu pomógł rodzinom w całym kraju, choćby „w niewielkim stopniu”.

Lim powiedział, że po uruchomieniu w zeszły piątek tego dnia pobrano około 15 000 plików.

Fox powiedział, że premiera Saver Flavour została „zbudowana” na fundamencie tego, co zamierza osiągnąć jako The Contraversial Kiwi.

„Jestem ojcem i kucharzem, który wie z pierwszej ręki, jak drogie jest wyżywienie rodziny, a dzięki mojej społeczności TikTok wiem, że wiele innych osób również ma z tym problem” – powiedział Fox.

READ  Victoria Square w Christchurch organizuje koncert i festiwal dla dzieci w marcu

Zakupy lokalne i sezonowe mogą przynieść ogromne korzyści nie tylko naszym portfelom, ale także lokalnej gospodarce żywnościowej i odpadom.

Najbardziej niedoceniane składniki w budżecie Lima mogą wydawać się oczywiste, ale jako pierwsze przychodzą na myśl czerwona soczewica, a następnie ziemniaki, krakersy z kurczakiem (dla dzieci) i „skromne jabłko”.

Rzeczy

Nadia Lim, współzałożycielka Chef i My Food Bag, podczas izolacji mogła pracować ciężej niż kiedykolwiek, tworząc wraz z mężem cały serial telewizyjny na smartfonie.

Z soczewicy, curry, dalu i zup można przygotować wiele „wspaniałych” dań, a jabłka, w sezonie, można dodać do wszystkiego… lub można je ugotować.

Najważniejszą wskazówką Lima, jeśli chodzi o powstrzymanie cotygodniowego sklepu spożywczego, była próba uprawy własnej żywności.

„Najlepszym tego przykładem są warzywa liściaste, ponieważ są drogie. Wiesz, jedna torebka warzyw kosztuje dziś około 6 dolarów, czyli od pięciu do siedmiu dolarów, a mały kawałek ziół kosztuje około czterech dolarów.

Saver Flavour był dostępny do pobrania dla każdego Wypróbuj.bargainbox.co.nz/saver-favour-cookbook.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *