Poznaj Harry’ego Pottera: Czy scenarzystka JK Rowling została wykluczona z programu specjalnego?

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson dołączają do reżysera Chrisa Columbusa, gdy po raz pierwszy wracają do Hogwartu, aby świętować rocznicę pierwszego filmu z serii. Wideo / HBO

Fani Harry’ego Pottera cieszą się z wiadomości, że obsada zbiera się na specjalnym telewizyjnym wydarzeniu – ale nie wygląda na to, żeby zaproszono jednego dużego gracza.

Wygląda na to, że autor powieści o młodym czarodzieju nie dołączy do obsady zjazdu, jak wynika z raportu Page Six z New York Post.

J.K. Rowling wielokrotnie była pod ostrzałem w 2020 roku z powodu swoich antytranspłciowych komentarzy i wygląda na to, że nie dołączy do prywatnego spotkania z gwiazdami Rupertem Grintem, Danielem Radcliffe i Emmą Watson. Przedstawiciele JK Rowling nie skomentowali jeszcze raportu.

Ale fani mają na co czekać, gdy nadejdzie specjalny program HBO.

pełen życia! Showbiz poinformował, że HBO dało jasno do zrozumienia, że ​​serial „opowie historię tworzenia czarownicy poprzez nowe, pogłębione wywiady i rozmowy”.

W nadchodzącym odcinku specjalnym pojawi się również wielu innych członków obsady, w tym Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Gary Oldman, Tom Felton i Imelda Staunton.

Nie wygląda na to, żeby J.K. Rowling była na spotkaniu zespołu Harry'ego Pottera.  Zdjęcia/Getty Images
Nie wygląda na to, żeby J.K. Rowling była na spotkaniu zespołu Harry’ego Pottera. Zdjęcia/Getty Images

Tom Achim, prezes Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics, powiedział: „To była niesamowita podróż, odkąd ukazał się Harry Potter i Kamień Filozoficzny, będąc świadkiem, jak ewoluował w ten cudowny, połączony wszechświat. najmniej.

„Ta retrospektywa jest hołdem dla wszystkich, na których życie wpłynęło to zjawisko kulturowe – od utalentowanej obsady i ekipy, którzy włożyli swoje serca i dusze w tę niezwykłą serię filmową, po zagorzałych fanów, którzy nadal podtrzymują przy życiu ducha czarodziejskiego świata 20 lat później.”

Producentem programu telewizyjnego jest Casey Patterson z Casey Patterson Entertainment.

Niecierpliwie czekając na serial HBO, Casey powiedziała: „W powietrzu unosi się magia z tym niesamowitym aktorem, ponieważ wszyscy wracają do domu, na plan zdjęciowy oryginalnego Hogwartu, w którym zaczęli 20 lat temu.

READ  Meghan Trainor i jej mąż dzielą toalety obok siebie

„Podekscytowanie jest namacalne, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w wyjątkową i osobistą podróż, tworząc te wspaniałe filmy”.

W 2020 r. Rowling przedstawiła w swoich mediach społecznościowych szereg nieuzasadnionych twierdzeń na temat terapii hormonalnej osób transpłciowych i błędnie przedstawiła termin „osoby, które miesiączkują”.

Jej komentarze wywołały reakcję fanów Harry’ego Pottera, organizacji LGBTQ, a nawet gwiazdy Harry’ego Pottera, Daniela Radcliffe’a.

„Kobiety transpłciowe to kobiety. Każde oświadczenie przeciwne podważa tożsamość i godność transpłciową i jest sprzeczne z wszelkimi radami oferowanymi przez stowarzyszenia pracowników służby zdrowia, które mają znacznie większą wiedzę na ten temat niż Jo lub ja” – napisał w artykule dla LGBTQ Youth Organizacja charytatywna Projekt Trevor.

– Dodatkowe raporty Bang! Pokaż biz

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top