Premiera zespołu Kiwi na Tomorrowland Festival w Belgii po „surrealistycznym” doświadczeniu

Adrenalina wciąż pompuje pierwszych artystów Kiwi, którzy pojawią się na belgijskim festiwalu Tomorrowland.

Elektroniczny duet SACHI, w skład którego wchodzą muzycy, producenci Will Thomas i Nick Chrisp oraz DJ/producent Montell Pinny, lepiej znany jako Montell2099na scenie podczas Festiwalu Elektronicznej Muzyki Tanecznej w weekend.

– Jesteśmy bardzo zmęczeni – powiedział Thomas. „Bardzo trudno jest przetworzyć wszystko to, co się właśnie wydarzyło i skalę tego, co zrobiliśmy. Właśnie otrzymaliśmy ten napływ wiadomości od ludzi, którzy mówili „tak dumni z was”.

Penny powiedziała: „Tylko nuciłam, eh – to było takie szalone. Kiedy jestem w trybie festiwalu lub teraz, nie sądzę, że w pełni przetwarzam to, co się stało… Właściwie to było takie surrealistyczne”.

Czytaj więcej:
* Lokalny 2022: Ogłoszenie pierwszej rundy biznesu
* Międzynarodowy biznes został usunięty z oferty Electric Avenue z powodu ograniczeń w podróżowaniu
* Letnie festiwale w Auckland: Splore, Laneway, Hidden Valley i nie tylko

Artyści SACHI i Montell2099 byli pełni dumy i wdzięczności po tym, jak byli pierwszymi artystami Kiwi, którzy wystąpili na Tomorrowland w Belgii.

dostarczony

Artyści SACHI i Montell2099 byli pełni dumy i wdzięczności po tym, jak byli pierwszymi artystami Kiwi, którzy wystąpili na Tomorrowland w Belgii.

Festiwal to gorące miejsce na imprezy Przyciąga nawet 600 000 tłumów do belgijskiego miasta Bomme we Flandrii, co czyni go jednym z największych festiwali na świecie.

Trzej artyści mówią, że publiczność Tomorrowland była na innym poziomie i „gotowa na wszystko”.

I pomimo nieobecności w domu z udziałem gości z całego świata, nietrudno było dostrzec egzotyczne flagi Nowej Zelandii i Tino Rangatiratanga.

„Chodziło o to, żeby wyjść i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby spróbować i reprezentować nasz kraj pod względem muzyki, którą lubimy” – powiedział Benny.

Crisp powiedział: „Chcieliśmy zaprezentować naszą grę A i dać publiczności jak najwięcej niesamowitych wrażeń, szczególnie w Tomorrowland wielkości festiwalu. Ale jednocześnie chcieliśmy po prostu dobrze się bawić. jest tam dużo zabawy.”

Był to również doskonały moment dla ośmiolatków, którzy poznali się w Auckland na początku kariery. Od tamtej pory mają bliską rodzeństwo.

Byli splątani w niektórych momentach, spędzili dużo czasu w piwnicach, tworząc od podstaw rytmy i byli tuż obok siebie na każdym etapie podróży, zarówno dobrym, jak i złym.

„Po prostu rozmawialiśmy… Powiedzieliśmy: „Byliśmy jak przyjaciele od około ośmiu lat” i aby zobaczyć nasze postępy, oboje zaczęliśmy od tego samego punktu, a teraz oboje jesteśmy w Tomorrowland” – powiedział Penny.

Crisp powiedział: „Wiesz, to jest mój brat – mamy dużo miłości. To naprawdę piękna przyjaźń, ponieważ jesteśmy kumplami, ale też pracujemy razem”.

obszary podwyższone

Montell2099 był jednym z pierwszych wykonawców z Aotearoa, którzy zostali zaproszeni do Tomorrowland w Belgii wraz z duetem SACHI.

Trio twierdzi, że dotarcie do miejsca, w którym są dzisiaj, było „wysiłkiem zespołowym” i są wdzięczni za obfitość wsparcia Wannau wokół nich – od kierownictwa po przyjaciół i rodzinę.

Przemysł muzyczny może być czasami trudny, ale poprzez wzloty i upadki i wszystko pomiędzy, trio mówi, że to chwile jak ich doświadczenie z Tomorrowland, które sprawiły, że czują się dumni i szczęśliwi.

„Kiedy zeszliśmy ze sceny, Nick, Montell i ja podzieliliśmy się tą chwilą, kiedy tylko się przytulaliśmy, a ja krzyczałem. Byłem bardzo dumny z nas i naszego menedżera Dana” – powiedział Thomas.

SACHI i Montell2099 mają w drodze nową muzykę i planują wydawać albumy, a także imprezy festiwalowe przez resztę roku.

Ale powiedzieli, że ich belgijskie doświadczenie zajmie trochę czasu.

„Niedługo wracamy do Los Angeles, gdzie będziemy tam przez miesiąc. Piszemy nasz pierwszy pełny album… Będziemy nadal próbować tworzyć muzykę, którą kochamy i która przynosi ludziom razem – powiedział Crisp.

Penny również pisze album.

„Wciąż mam kilka piosenek do skończenia, ale naszym celem jest wydanie na koniec roku – mamy tam niesamowitą współpracę”.

Reporterem tej historii jest członek rodziny artysty.

READ  Gwiazda Fast & Furious, John Cena, przeprasza Chiny po tym, jak powiedział, że Tajwan to kraj

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top