Prezenterzy Antiques Road Trip byli zszokowani, gdy uszkodzony posąg za 17 dolarów przeszedł do historii

Prezenterzy Antiques Road Trip byli zszokowani, gdy uszkodzony posąg za 17 dolarów przeszedł do historii

Koneserzy wycieczek po antykach byli w całkowitym szoku, gdy niewinna statua przeszła do historii, sprzedając ją za tysiące. Zdjęcia/BBC

Wycieczka po antykach Eksperci byli całkowicie zaskoczeni, gdy zwykły posąg przeszedł do historii w programie BBC, sprzedając się w tysiącach – mimo że kupiono go za jedyne 8 funtów (17 dolarów).

W serialu BBC, który po raz pierwszy trafił na ekrany w 2010 roku, eksperci ds. antyków, dysponujący ograniczonym budżetem, konkurują ze sobą, kupując przedmioty kolekcjonerskie, które później sprzedają z zyskiem na aukcji.

Dwanaście lat temu, w 2012 roku, sieć przeszła do historii, pozostawiając obserwatorów i ekspertów w szoku, gdy częściowo rozbity posąg słonia ze Staffordshire został sprzedany Charliemu Rossowi za znacznie więcej, niż zapłacił za niego 17 dolarów.

Według doniesień, w odcinku Charlie i James Braxtonowie otrzymali niewielki budżet w wysokości 200 funtów (416 dolarów) na zakup antyków. codzienna poczta.

Kupili uszkodzony zegarek, który później zyskał duże zainteresowanie w Internecie na pierwszej aukcji w Buckie w Szkocji.

Z lektora wynika: „Po jednej partii każdego z nich Charlie prowadzi z zaledwie 7 funtami (14,50 dolarów), następny w kolejce jest jego własny słoń ze Staffordshire, a licytator uważa, że ​​może kosztować kilkaset!”

Kiedy publiczność zaczęła licytować, wkrótce cena za 8 funtów (17 dolarów) wzrosła do setek, a licytanci składali oferty online i przez telefon.

Ponieważ ceny nadal rosły, Charlie i James wyglądali na oszołomionych i krzyczeli: „Przepraszam, czy to słyszycie? To niedorzeczne!”

Gwałtownie rosnąca cena była „niesłychana” – przyznał lektor. Podróż samochodem', gdy licytator odczytał ostateczną ofertę w wysokości 2100 funtów (4365,5 dolarów).

Artefakt ostatecznie został sprzedany za olbrzymią kwotę 2700 funtów (5613 dolarów), a eksperci Charlie i James ujawnili, że ich zdaniem można go sprzedać jedynie za „kilkaset funtów”.

READ  Kierowca przyznaje się do zamordowania ojca Nicki Minaj

Nie tylko prezenterzy byli zszokowani. Głos w tle ogłasza nawet: „Nigdy w historii coś takiego się nie wydarzyło Podróż samochodem Czy kiedykolwiek wcześniej mieliśmy taką wyprzedaż, co za niesamowity wynik, Charlie!

Uszkodzony posąg słonia ze Staffordshire został sprzedany Charliemu Rossowi za znacznie wyższą cenę, niż za niego zapłacił. Zdjęcia/BBC

Fani serialu szybko podsumowali „ekscytujący” moment telewizyjny na platformie X, znanej wcześniej jako Twitter.

Jeden z nich udostępnił: „Niesamowita para Wycieczka po antykach. Charliego i Jamesa przyjemnie się ogląda. Bardzo podobał mi się słoń, który został kupiony za 8 funtów (17 dolarów) i sprzedany na aukcji za 2700 funtów (5613 dolarów) – niesamowite!

Inna osoba napisała: „Człowiek z Wycieczka po antykach Właśnie kupiłem ceramicznego słonia za 8 funtów (17 dolarów) i sprzedałem go za 2700 funtów (5613 dolarów). Bardzo inspirujące. Wspaniała metafora życia.”

Trzeci powiedział: „Charlie Wycieczka po antykach Słoń Staffordshire został kupiony za 8 funtów (17 dolarów) i sprzedany za 2700 funtów (5613 dolarów). Już wtedy chciałam płakać ze wzruszenia!

Inny podzielił się: „O mój Boże! Wycieczka po antykachchińska figurka słonia kupiona za 8 funtów i sprzedana za 2700 funtów (5613 dolarów).”

A jednak przychodzi Wycieczka po antykach Licytanci byli zdumieni, gdy w 2023 r. antyk został sprzedany za 11-krotność ceny, za jaką został kupiony.

Gospodarze programu, Erita Marriott i Mark Hill, byli wyraźnie zachwyceni, gdy szyld zabytkowego londyńskiego autobusu o wartości 20 funtów (42 dolarów) przyniósł „niesamowity” zysk.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *