Princes i prasa: prawnik Megan pojawia się przed kamerą, aby zaprzeczyć zarzutom „trudnego prezydenta”

styl życia

Dokument „Princes and the Press” opowiada o rozłamie między rodziną królewską a Sussexes. Zdjęcie / AP

Prawnik księżnej Sussex pojawił się w nowym filmie dokumentalnym BBC i zaprzeczył zarzutom, że „zastraszała” personel królewski.

The Telegraph donosi, że prawniczka Meghan, Jenny Afia, pojawiła się przed kamerą podczas BBC2 The Prince and The Press w imieniu księżnej.

Prezenter dokumentu Amol Rajan rozmawiał z prawnikiem księżnej przed kamerą, a wywiad zostanie wyemitowany w drugim odcinku.

W zwiastunie mówi: „Ta narracja, że ​​nikt nie może pracować dla księżnej Sussex, że była zbyt trudna lub wymagała szefa i że wszyscy muszą odejść, nie jest prawdziwa”.

Kiedy Rajan zapytał ją, czy jest winna zastraszania, Afia odpowiedziała: „Wcale nie”.

Nastąpiło to po doniesieniach, że dokument zdenerwował rodzinę królewską, która chciała zobaczyć film przed jego emisją, a także odpowiedzieć na postawione zarzuty.

W oświadczeniu pod koniec pierwszego odcinka Pałac Buckingham podwoił nastrój, jaki zapewniały nienazwane źródła, donosi Daily Mail.

Oświadczenie na końcu dokumentu stwierdzało: „Wolna, odpowiedzialna i otwarta prasa jest niezbędna dla zdrowej demokracji. Jednak zbyt często przesadzone i nieuzasadnione twierdzenia z nienazwanych źródeł są przedstawiane jako fakty i rozczarowuje, gdy ktoś jest przedstawiany, Łącznie z BBC. To daje im wiarygodność”.

Pierwszy odcinek, który został wyemitowany w Wielkiej Brytanii we wtorek rano czasu nowozelandzkiego, obejmuje związek Williama i Harry’ego od 2012 do 2018 roku, kiedy książę i księżna Sussex pobrali się.

Przedstawia początek opisywanej „niezgody” między Sussex a Cambridge.

Następny odcinek skupi się na zerwaniu relacji między parą królewską i będzie zawierał zarzuty, że rodzina królewska ujawniła wiadomość, że Harry i Meghan odeszli, próbując podważyć negocjacje, donosi The Telegraph.

READ  Zmiana Władcy Pierścieni w Wielkiej Brytanii może doprowadzić do wyjazdu wykwalifikowanych pracowników z Nowej Zelandii

Znajdą się w nim także zarzuty członków rodziny królewskiej, którzy przekazywali prasie informacje o tzw. szczelinie.

Nienazwane źródło powiedziało Daily Mail przed wyemitowaniem dokumentu:

– To irytuje. Wszystkie rodziny są zjednoczone w przekonaniu, że to niesprawiedliwe. Nikt w pałacu go nie widział.

Zarzuty znęcania się nad Markle zostały postawione w październiku 2018 r. przez sekretarza ds. komunikacji Jasona Knaufa, który pracował w Sussex. Skarga twierdzi, że Markle zwolnił dwóch swoich osobistych doradców i podkopał zaufanie innego pracownika.

Pałac Buckingham wszczął wewnętrzne śledztwo w sprawie zarzutów.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top