Priyanka Chopra i Nick Jonas nazwali swoją córeczkę Multi Marie Chopra Jonas

styl życia

Priyanka Chopra Jonas i Nick Jonas biorą udział w gali Fashion Awards 2021 w Royal Albert Hall 29 listopada 2021 r. w Londynie w Anglii. Zdjęcia/Getty Images

Priyanka Chopra i Nick Jonas nazwali swoją córeczkę Multi Marie Chopra Jonas.

Aktorka Baywatch i twórca hitów Zazdrosny nie ujawnili publicznie pseudonimu noworodka, jednak TMZ uzyskał akt urodzenia dla małego chłopca, który urodził się przez surogatkę wieczorem 15 stycznia w San Diego.

Ujawniła niezwykłą nazwę, ponieważ słód miał symbolizować mały kwiatek lub światło księżyca.

Aktorka, która poślubiła gwiazdę popu w 2018 roku, zabrała się w styczniu na Instagram, by ogłosić narodziny dziewczynki. Na platformie do udostępniania zdjęć Chopra powiedział: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc potwierdzić, że przyjęliśmy dziecko przez surogatkę. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym szczególnym czasie, ponieważ koncentrujemy się na naszej rodzinie. (sic)”

Później twierdzono, że ukochana para miała nadzieję na „co najmniej dwoje dzieci”.

Znawca powiedział, że przyjaciele duetu celebrytów są podekscytowani nowymi rodzicami i chcą mieć więcej dzieci w przyszłości.

39-letnia Chopra mówiła wcześniej o swoich ambicjach posiadania dzieci.

Przyznała, że ​​„bardzo lubi dzieci” i planuje mieć dzieci w ciągu najbliższej dekady.

W 2018 roku powiedziała: „Dużo żyję w dzisiejszym świecie i żyję „maksimum” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale [in] 10 lat, zdecydowanie chcę mieć dzieci. Oznacza to, że stanie się to w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Cóż, miejmy nadzieję, że wcześniej.

„Bardzo lubię dzieci i chcę móc to robić”.

READ  „Nie obchodzi mnie moja waga”: Selena Gomez odpowiada krytykom

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top